LockSet » головна » Наші партнери

Наші партнери

Категорія: головна

Наші партнериНаші партнери є членами Української локмайстер федієрації.

Українська Локсмайстер Федерація (УЛФ) – недержавна та некомерційна громадська організація, що об'єднує справжніх професіоналів галузі. В УЛФ входять прогресивні компанії та кваліфіковані приватні підприємці, діяльність яких пов'язана з виробництвом, продажем, встановленням та обслуговуванням замків, дверей, сейфів, систем контролю доступу та відеоспостереження, та аварійним розблокуванням цих систем, виготовленням ключів. Саме цією діяльністю займаються ті, чия професія називається Локсмайстер.

Вона введена в Україні у 2004 році та внесена до державного класифікатора професій ДК 003-95 (Зміни №6) та віднесена до класифікаційного угруповання 7222.1.

Компанія Аварійно-сервісна служба відкриття замків є членом "Української Локсмайстер федерації".


 

Наші партнериКомпанія "Аварійно-сервісна служба відкриття замків" є членом "Української Локсмайстер федерації". Працює на українському ринку більше 10 років. Фахівці компанії "Аварійно-сервісної служби відкриття замків" професійно (без пошкодження) відчиняють будь-які замки: броньовані двері автомобільні замки сейфи будь-якої складності, навіть літаки.

Наші партнери