LockSet » послуги » НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ

НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ

Категорія: послуги

   Установка металевих дверей набуває популярності як серед мешканців міських квартир, так і серед власників будинків за межею міста. Міцні та стійкі до зовнішніх впливів, довговічні вони здатні забезпечити належний рівень безпеки житла. При цьому зовнішній вигляд сталевої конструкції дверного полотна не надто естетичний. Виникає необхідність проведення декоративної обробки.
  НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ  Одним із найбільш популярних варіантів сьогодні можна назвати накладки МДФ на двері. Цей вид оздоблювального матеріалу демонструє приголомшливу механічну міцність, стійкість до температурних перепадів та впливу вологи. Йому зовсім не страшні грибки, мікроорганізми, будь-які деформації, зумовлені значними нерівномірними навантаженнями. За своїм зовнішнім виглядом і красою такі мдф накладки аналогічні натуральній деревині, тоді як за функціональними параметрами її значно перевищують. Широкий спектр відтінків і текстур дозволяє втілити в життя найсміливіші дизайнерські задумки... Ви можете вибрати найбільш відповідний малюнок і колір, наприклад модель з імітацією конкретної породи дерева.

 

 Установка накладок на металеві двері дозволяє надати їй індивідуального дизайну, оновити зовнішній вигляд старих дверей. Їх монтаж можливий на нові двері в новобудовах або на вже були в експлуатації в якості нової обробки. При цьому монтаж такого виробу дає можливість покращити тепло- та звукоізоляційні параметри дверного полотна. Ви можете замовити встановлення накладки на двері будь-якого розміру та конструкції. Створення такого виробу здійснюється точно відповідно до габаритів Ваших дверей.


  Приступаючи до реалізації такого ремонту дверей, слід враховувати, що монтаж накладки з МДФ збільшує товщину дверного полотна, тому може знадобитися заміна замків на двері та ручки.


 Наша компанія здійснить професійний ремонт дверей, оформивши їх належним чином, відповідно до Ваших конкретних естетичних запитів. Співробітники Lockset виконають необхідний комплекс робіт із встановлення МДФ накладки на Ваше дверне полотно. Такий ремонт дверей дозволить надати їй великої зовнішньої привабливості без зайвих зусиль та суттєвих грошових витрат з Вашого боку.

НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ

НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ

НАКЛАДКИ МДФ на ДВЕРІ