ВРІЗАННЯ ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

Категорія: послуги

 

врезной замок с ручкой   Якщо монтаж замикаючої системи в дерев'яні конструкції у багатьох домашніх майстрів не викликає труднощів, то встановити замок у металеві двері не під силу багатьом мешканцям. Сучасні моделі дверних замків, які пропонуються в торгових точках, відрізняються складною конструкцією. Тому для отримання позитивного результату монтаж повинен здійснюватися досвідченими, кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту.

Мітки до статті: врізання замків у металеві двері

ЗАМІНА ЦИЛІНДРА ЗАМКА

Категорія: послуги

 

цилиндр замка  Дуже часто через різні обставини виникає необхідність змінити циліндр замка, яка виконує найважливішу роль щодо запобігання несанкціонованому доступу зловмисників на приватну територію. Найбільш актуально постає питання про заміну серцевини замикаючого механізму при втраті ключів, а також зміну мешканців. Оскільки від осердя, який є основою безпеки, залежить надійність експлуатації всього механізму, але займатися його заміною мають досвідчені фахівці.

Мітки до статті: Заміна циліндра Замка

НЕОБХІДНІ ЗВАРЮВАЛЬНІ РОБОТИ ДЛЯ РЕМОНТУ ДВЕРЕЙ

Категорія: послуги

сварка На сьогоднішній день зварювальні роботи потрібні як у будівництві, так і в інших сферах, де доводиться мати справу з металевими виробами та конструкціями. Зварювання є технологічним процесом, за допомогою якого з'єднуються між собою потрібні деталі завдяки нагріванню або пластичному деформуванню. Наша компанія займається електродуговим зварюванням металоконструкцій та різних сталевих деталей. Ціна зварювальних робіт розраховується безпосередньо інженером-конструктором після вивчення об'єкта та проведення всіх необхідних вимірів. Під час такого процесу, як правило, використовуються це джерело енергії - електрична дуга.

Мітки до статті: сварочные работы для дверей

ОБИВАННЯ ДВЕРЕЙ ШКІРВИНІЛОМ

Категорія: послуги

Новый замок на новой обивке дверей

  Оббивка шкірвінілом є найдоступнішим і практичнішим способом повернути колишню привабливість, а також естетичні характеристики вхідних дверей. Даний матеріал відрізняється хорошою щільністю, стійкістю до механічних пошкоджень та відмінною шумоізоляцією, яка знадобиться у випадку, коли у будинку є маленькі діти.

Мітки до статті: оббивка дверей

РЕМОНТ МЕТАЛІЧНИХ ДВЕРЕЙ

Категорія: послуги

ремонт дверей Металеві двері визнані найнадійнішим засобом захисту отворів. Її встановлюють в офісах, магазинах, банках та житлових приміщеннях. Більшість квартир та котеджів оснащені нею, тому попит на ремонт дверей зі сталі неухильно зростає. Комусь потрібна установка замку в квартирі або якісна звукоізоляційна оббивка, а десь зламався доводчик або через перекос конструкції замок перестав нормально працювати.

Мітки до статті: ремонт дверей

Назад Вперед