LockSet » головна » Ремонт оббивка дверей та заміна замків від Lockset

Ремонт оббивка дверей та заміна замків від Lockset

Категорія: головна

Мій дім – моя фортеця, і це справді так. Приходячи додому, ми відчуваємо себе захищеними від життєвих бур, негараздів і злих людей. Причому почуття спокою та умиротворення ми відчуваємо, приходячи у свій будинок, у будь-якому випадку, а от почуття захищеності нам можуть подарувати міцні вхідні двері.

Наша компанія LockSet пропонує своїм клієнтам цілий спектр послуг: встановлення та заміна замків, оббивка дверей, встановлення доводчиків для дверей.

 


Також нами здійснюється монтаж дверних накладок із МДФ та реставрація дверей. Київ, не дивлячись на свій статус найбільшої столиці, не може похвалитися відсутністю злочинності, тому часто доводиться не тільки міняти замки а й здійснювати ремонт вандально зіпсованих дверей, що може включати зварювальні, рихтувальні та інші види робіт. Київ – це величезне місто, але ми все ж таки намагаємося обслуговувати двері наших клієнтів по всій Київській області. Потрібен доводчик дверей у вашому офісі, або хочете, щоб удома була гарна оббивка дверей. Просто зателефонуйте нашим телефонам.

Робота з металевими дверима – це один із головних напрямків діяльності LockSet. Як правило, замки та двері – це невіддільні речі, тому у нас часто замовляють не лише ремонт та встановлення замків, а й ремонт дверей.


Майстри, що працюють у нашій фірмі, мають багаті знання та серйозний досвід роботи, тому в нашій компанії ви можете вирішити будь-які проблеми, пов'язані з вашими дверима. У нас ви отримаєте не тільки відмінний результат, але й гарантію на всі виконані майстрами роботи, при цьому ми впевнені, що своїми правами на гарантійне обслуговування вам скористатися не доведеться, оскільки те, що ми робимо, ми робимо добре.

Мітки до статті: Ремонт оббивка дверей та заміна замків