LockSet » послуги » ЗАМІНА ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЯХ

ЗАМІНА ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЯХ

Категорія: послуги

    Вітаю Вас на нашому сайті компанії Lockset.

   У цій статті, я постараюся максимально зрозуміло пояснити, в яких випадках проводиться заміна замків і в яких це робити не обов'язково. А також про те, наскільки важливо проводити заміну замку в тому чи іншому випадку.

   Спершу відповім на запитання, а в яких випадках люди приймають рішення про зміну замків.

    ⦁ Погано працює замок або взагалі не працює

    ⦁ Втрата ключів

    ⦁ Крадіжка ключів

    ⦁ Заміна замків на більш сучасні, для кращої безпеки

   Зараз розберемо з вами кожен із пунктів у плані обов'язково чи ні робити заміну замку.

   ЗАМІНА ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЯХ 

Якщо у вас погано почав працювати замок, тобто: не вставляється ключ у замкову щілину, ключ не прокручується в замку, замок працює туго, ключ крутиться, але ригеля замку стоять на місця і т.д. Багато з цих станів замку, що погано працюють, можна виправити, за умови, якщо немає в замку явних дефектів, таких як сильний знос замку або злам його деталей. У таких випадках, коли ви самі не можете визначити в чому проблема, краще зателефонувати нашим майстрам і уточнити, наскільки у вас все критично із замком чи може йому потрібна звичайна профілактика. Тобто заміна замку тут не є головною складовою, все може обійтися незначним ремонтом.

Втрата ключів це звичайно погано, але не критично. Оскільки все залежить від місця його втрати. Якщо це трапилося недалеко від вашої оселі, то тут зрозуміло, що треба терміново міняти замки. Але якщо це трапилося в іншому районі міста або взагалі в іншому місті і ви це точно знаєте, то шансів у тих хто знайде ваші ключі потім прийде до вас непроханим гостем зводяться до нуля. У цьому випадку заміна замків багато в чому залежить від ситуації, в якій було втрачено ключі.


  Найнеприємніше для безпеки житла це крадіжка ключів. У таких випадках моя вам порада: максимально швидко дістаньтеся туди, де можлива крадіжка (квартира, будинок, гараж, офіс тощо), якщо є запасний ключ, закрийтеся в приміщенні та викличте службу із заміни замків. Але якщо у вас немає запасних ключів, тоді краще зателефонуйте сусідам і недалеко від своїх дверей, викличте аварійну службу і чекайте їх приїзду. Тут заміна дверного замку просто потрібно важливо.

    Якщо ви бачите, що замки у ваших дверях занадто старі або мають примітивні секрети, тоді звичайно їх необхідно замінити на більш надійні та сучасні.


    Як це відбувається у нашій компанії LockSet. Ви нам зателефонували, ми вас розпитали на предмет того, що стоять замки на даний момент, потім виходячи з отриманої інформації ми оголошуємо вам порядок цін на заміну замків. Якщо ціна вас влаштовує, ми домовляємося про час та приїжджаємо для виконання цих робіт.

   У питанні важливості заміни замків, я думаю, ви зрозуміли, що все залежить від конкретного випадку. Наша компанія і я бажаємо вам якнайменше курйозних моментів у житті, а якщо вони з'явилися, ми Вам допоможемо швидко їх вирішити. Телефонуйте.

Мітки до статті: Заміна Замків