LockSet » послуги » ЗАМІНА ЦИЛІНДРА ЗАМКА

ЗАМІНА ЦИЛІНДРА ЗАМКА

Категорія: послуги

 Дуже часто через різні обставини виникає необхідність змінити циліндр замка, яка виконує найважливішу роль щодо запобігання несанкціонованому доступу зловмисників на приватну територію. Найбільш актуально постає питання про заміну серцевини замикаючого механізму при втраті ключів, а також зміну мешканців. Оскільки від осердя, який є основою безпеки, залежить надійність експлуатації всього механізму, але займатися його заміною мають досвідчені фахівці.


Професійні послуги

Компанія LockSet на професійному рівні виконує заміну циліндру дверного замка, при цьому гарантується висока якість і тривалий період експлуатації дверей. Досвідчені майстри мають достатню кваліфікацію для роботи з різними типами внутрішніх циліндрів, тому працездатність замків будь-якої конструкції та принципу дії буде оперативно відновлено. Крім того, фахівці нададуть необхідну консультацію щодо правильного вибору сердечника. Заміну серцевини замку буде виконано за короткий час без зайвих фінансових витрат.


 Основні параметри циліндрів замку

 Заміна циліндра передбачає попередній вибір оптимальної моделі. Серцевина характеризується довжиною, яка вибирається залежно від товщини дверного полотна. Залежно від розташування поворотного кулачка, який приводить у дію ригелі замка, розрізняють рівносторонні та різнобічні циліндри.

 Кожна серцевина дверного замку Apecs та моделей від інших виробників характеризується:

 захищеністю, що визначає здатність конструкції протистояти злому;

 надійністю у роботі;

 ступенем секретності, що залежить від кількості комбінацій підбору.


ЗАМІНА ЦИЛІНДРА ЗАМКА Циліндри фірми Securemme, Kale, Lex, Tesla та інших популярних брендів, які використовуються для дверних замків, класифікуються за трьома рівнями секретності:

 Низька, розрахована до 10 тис. комбінацій. Матеріали такого циліндра не відрізняються особливою міцністю.

 Середній має до 50 тис. комбінацій від злому. При виготовленні використовуються якісніші сплави.

 Вищий. Відрізняється великою кількістю 100 тис. комбінацій. Виготовляються із високоміцних матеріалів та відрізняються високою точністю складання.


 Залежно від можливості відчиняти двері зсередини/зовні конструктивно виготовляються односторонні (напівциліндри) та двосторонні моделі «ключ-ключ». Напівциліндр дозволяє робити відкриття замку тільки із зовнішнього боку і застосовується для приміщень, в яких відсутні люди (підсобки, побутівки та ін.). Двосторонні моделі оснащуються блокуванням при вставленому зсередини ключі в замикаючий механізм.

 Популярні типи серцевини

Найбільш поширеними та популярними типами серцевин є механізми, оснащені:

 Поворотником, який призначений для відкриття та закривання замка зсередини без використання ключа.

 Підсилювальною нижньою пластиною для підвищення зламостійкості виробу.

 Механізмами для підвищеної секретності типу HardLock, Abloy, Mul-t-lock та ін. Всі рухомі частини, а також ключі виготовлені зі стійкого до механічних пошкоджень сплаву.

 Шестерення. Зусилля від ключа передається на ригелі через спеціальну шестерню, що робить відкривання плавним та легким.


 Компанія LockSet виконує якісну заміну серцевини за мінімальний час, пропонуючи лише надійні, перевірені механізми від відомих виробників, а також надає консультативні послуги з метою кращої орієнтації клієнтів у великому асортименті моделей сердечників. Підлягають установці компанією та представлені у Києві найсучасніші моделі серцевин, які комплектуються ключами з плаваючими елементами або магнітними вставками, а також у яких застосовуються нові технології лазерної проточки та нарізки.

Мітки до статті: Заміна циліндра Замка