LockSet » послуги » ВРІЗАННЯ ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

ВРІЗАННЯ ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ

Категорія: послуги

 
 Якщо монтаж замикаючої системи в дерев'яні конструкції у багатьох домашніх майстрів не викликає труднощів, то встановити замок у металеві двері не під силу багатьом мешканцям. Сучасні моделі дверних замків, які пропонуються в торгових точках, відрізняються складною конструкцією. Тому для отримання позитивного результату монтаж повинен здійснюватися досвідченими, кваліфікованими фахівцями з використанням професійного інструменту.


Послуги від професіоналів

 Компанія LockSet на професійному рівні надає послуги із врізання замків будь-якої конструкції в металеві двері. Майстри підберуть модель, яка оптимально підійде для монтажу за мінімальних витрат клієнта. Якісний результат буде забезпечений при правильному виборі необхідної моделі замикаючого механізму, який для кожної двері має конструктивні особливості. Врізання замків забезпечується як спочатку в нове дверне полотно, так і монтуються механізми замість старих несправних виробів.

 Критерії вибору замків


 У великій кількості моделей та модифікацій замикаючих виробів як імпортного, так і вітчизняного виробництва, що пропонуються в Києві, досконально розберуться професіонали компанії та запропонують оптимальну модель. Для здійснення правильного вибору звертається увага на такі параметри:

 ВРІЗАННЯ ЗАМКІВ У МЕТАЛЕВІ ДВЕРІ Наявність сертифіката якості виробу.

 Тип конструкції замку та секретного механізму в залежності від необхідного ступеня захисту приміщення. Досвідчені фахівці компанії встановлять за короткий час вироби будь-якого типу з різними способами монтажу. Найбільшою популярністю користуються замикаючі механізми сувальдного типу. Такі системи забезпечать високий рівень надійності від несанкціонованого відкриття. Затребувані також і циліндричні замикаючі механізми. Якщо врізання замків виконано досвідченими фахівцями, то можливість викрутити або проштовхнути серцевину всередину зводиться практично до нуля.

Спосіб монтажу. Для оснащення металевих дверей застосовуються замки врізного та накладного типу. Основне навантаження несуть врізні моделі, а накладні використовуються як допоміжні.

 Ширина дверного полотна.

 Наявність у замку сучасних систем проти висвердлювання та розпилювання.

 Якість металу.

 Клас секретності замикаючого механізму.

Виконання та форма ключів, а також легкість роботи конструкції.

 Гарантія від виробника. Якісні моделі характеризуються тривалим терміном експлуатації, що становить десятки років.


 Крім того, якщо новий замок планується встановити замість старого, то обов'язково звертається увага на:

 відповідність монтажних отворів;

 розміри та симетрію личинки (якщо планується використовувати циліндричний механізм);

 відповідність отворів та розмірів накладок під дверні ручки;

 збіг отворів у відповідь планки.

 

Якісна установка-гарантія безпеки


 Якісно та правильно вставити замок означає забезпечити повну безпеку господарів, а також збереження речей та предметів, що знаходяться у будинку, квартирі чи офісі. Точно підібраний замок забезпечить щільне прилягання дверного полотна, плавне відкриття без заїдання та тривалий термін експлуатації дверної конструкції.

 Послуги, що надаються компанією, передбачають монтаж механізму будь-якої складності, навіть найсучасніших кодових, електромеханічних або з системою «смартлок», що працюють за ідентифікацією відбитків пальців. Самостійна установка пов'язана з багатьма труднощами, тому не варто економити на власній безпеці та безпеці майна.

 Професійний сервіс від компанії LockSet – надійне, швидке та якісне вирішення проблеми із встановленням замикаючої системи у металеві двері!

Мітки до статті: врізання замків у металеві двері