LockSet » новини » ASSA ABLOY

ASSA ABLOY

Категорія: новини

 ASSA ABLOY є світовим лідером у сфері відкриття дверей рішення - рішення, які ви, можливо, вже використовується на щоденній основі, навіть не замислюючись про це.

 Компанія відкриває двері для подій, музеях, аеропортах, готелях, будинках... насправді вона відкриває двері для життя. Як світовий лідер у галузі рішень для відкриття дверей, присвячений задоволенню потреб кінцевих користувачів для забезпечення безпеки, безпеки та зручності.

 ASSA ABLOY представлена на обох розвинених і ринках, що розвиваються в усьому світі, займає лідируючі позиції в більшості країн Європи, Північної Америки, Азії і Тихого океану. У сегменті електромеханічної безпеки, що швидко зростає, група займає лідируючі позиції в таких областях, як контроль доступу, технології ідентифікації, вхід автоматизації та безпеки готелю.

З моменту своєї освіти в 1994 році, ASSA ABLOY виріс з регіональної компанії в міжнародну групу з приблизно 37000 співробітників та продажів близько 37 мільярдів шведських крон. Як провідна група блокування світу, ASSA ABLOY пропонує більш повний спектр рішень, відкриття дверей, ніж будь-яка інша компанія на ринку.

 Комерційної пропозиції, ASSA ABLOY простягається від механічних замків без ключа в записі та інтелектуальні дверні отвори.

 Замки та рішення щодо безпеки від ASSA ABLOY виступає за високу якість. Наша пропозиція продукту включає механічні замки - такі, як дверні замки та циліндри замків - та захисних дверей, а також електромеханічні замки, електронні замки дверні доводчики, дверна автоматика, системи контролю доступу та ідентифікації, смарт-карти та RFID читачів.

Вхідні двері, можливо, знадобляться дверної автоматики та дверних доводчиків. Системи контролю доступу, можливо, повинні взаємодіяти з системою господар замку та системи майстер ключ. Блокування ASSA ABLOY та відкриття дверей безпеки, спирається на найбільше у світі блокування продукції для різних областей застосування та умов роботи.

 Ми підтримуємо та гарантуємо всі наші продукти, які включають апаратні засоби, віконної фурнітури, гараж замки, автономних рішень, електронних виробів та компонентів.

У наших сторінках ми представляємо продукт огляду блокування та безпеки продуктів, які задовольняють потреби практично будь-якого додатку безпеки або стандартом у світі.

Розділи:          

EMEA підрозділ виробляє та продає механічні, електромеханічні та електронні замки, циліндри, безпеки, двері та фурнітура в Європі, Близькому Сході та в Африці. Більшість продажів відбуваються в Західній Європі, але і ринки, що розвиваються, в Східній Європі і на Близькому Сході набувають все більшої значущості. EMEA складається з низки компаній Групи з гарним знанням місцевих та багато в чому диверсифікованих ринків. Деякі з провідних підрозділів брендів є ABLOY, ASSA, IKON, Mul-T-Lock, TESA, UNION, Йель і Vachette. Це відділення має 9500 співробітників та відділів управління знаходиться в Лондоні, Великобританія.

 В Америці поділ виробляє та продає механічні та електромеханічні замки, циліндри, захисні двері та дверні рами у Північній та Південній Америці. Більшість продажів підрозділи знаходяться в Північній Америці, де ASSA ABLOY є організація з продажу та продає свою продукцію через дистриб'юторів

. Продажі в Південній Америці та Мексиці здійснюються в основному через дистриб'юторів, оптовиків та магазинів DIY. Деякі з провідних брендів підрозділи є Чеко, Корбін Russwin, каррі, Emtek, Medeco, Філіпс, Сарджент і Ла Fonte.The поділ має 7000 співробітників та відділів управління знаходиться в Нью-Хейвені, штат Коннектикут, США.
 Азіатсько-Тихоокеанський регіон підрозділ виробляє та продає механічні та електромеханічні замки, цифрові замки високої безпеки дверей та фурнітура. Китай та інші рахунки Азії близько 70 відсотків продажів, в той час як Австралія та Нова Зеландія складають решту 30 відсотків продажів підрозділу. В Азії, найбільших брендів підрозділи є Baodean, воротар, Гулі, Король, Пан Пан, Shenfei, Tianming, Wangli та Єльському університеті. В Австралії та Новій Зеландії, найбільшої марки Локвуд та блокування. Підрозділ має 15500 співробітників та відділів управління базується в Гонконгу, Китай.
 Global Technologies займає лідируючі позиції як постачальник електронних рішень у сфері безпеки по всьому світу. Відділ складається з двох підрозділів: HID Global та ASSA ABLOY гостинності, з продажами в основному в комерційному сегменті. Компанія HID Global є світовим лідером в галузі систем захисту від шкідливої ідентичності, насамперед в особистості та контролю доступу, так і в безконтактних рішеннях ідентифікації. ASSA ABLOY 

Гостинність є лідером на ринку електронних систем блокування та сейфи для готелів та круїзних суден. Підрозділ має 2500 співробітників та відділів управління знаходиться в Стокгольмі, Швеція.

 Вхід до системи поділу є світовим лідером автоматичних рішень. Асортимент продукції, що випускаються під торговою маркою Besam, включає автоматичні гойдалки, розсувні і обертові двері, повітряні завіси і широкий спектр послуг. Двері, ворота та двері гаража автоматизації та промислових воріт продаються під торговою маркою Ditec. Продукція реалізується через дистриб'юторів та монтажні організації. Встановлюється у промислових, комерційних, організаційних та побутових призначення.

Третій підрозділ бренду, Е. М., ринки автоматичні пішохідних дверей продуктів та завдань великих дистриб'юторів особливо в Європі.

Придбання Кардо закрито у березні 2011 року та Кардо Вхідні рішення були консолідовані у ASSA ABLOY від 18 березня 2011 року. Кардо Вхідні рішення працюватимуть під відомими брендами Кроуфорд і Normstahl як окремі одиниці в межах системи поділу під'їзду. Кроуфорд і Normstahl додати важливі компетенції, продукти та послуги перш за все в області в галузі промислових воріт в Європі, але і для гаражних воріт для житлового сегменту. Поєднання Кроуфорд / Normstahl та ASSA ABLOY Вхід системи повинна зміцнити здатність ASSA ABLOY, щоб запропонувати клієнтам повне та унікальне рішення для обох продуктів та обслуговування. З придбанням поділ, за оцінками, річний обсяг продажів понад 9 млрд. шведських крон та близько 6 500 співробітників. Відділів управління знаходиться в Ландскрон, Швеція.