LockSet » новини » КОМПАНІЯ MOTTURA

КОМПАНІЯ MOTTURA

Категорія: новини

Компанія Mottura Serrature di Sicurezza S.p.A. - світовий лідер виробництва замків для вхідних дверей, а також циліндрів та інших систем безпеки. Її продукція користується попитом не тільки в Італії, а й у всіх країнах Європи. Основна причина в тому, що дверні замки від Mottura - дійсно надійні вироби, що відповідають усім стандартам якості та критеріям безпеки.

Компанія виробляє циліндрові, сувальдні, електромеханічні дверні замки з різними системами захисту та різноманітним кодуванням ключів, а також сейфи для домашнього використання. Асортимент замків Mottura включає безліч різних конструкцій, у тому числі і зі змінними або серцевиками, що перекодуються. Але як було вже сказано вище, ставка робиться на "важку" серію, комбінування в одному тілі замку двох систем (сувальдної та циліндрової, сувальдної та сувальдної, або ж циліндрової та циліндрової).

 Дверні замки Mottura, як зазначають фахівці, досить захищені від злому та висвердлювання (що можна посилити установкою броні накладки), і взагалі мають високий рівень надійності та безпеки. У розробці нових виробів завжди використовуються нові критерії проектування, конструкторські та технологічні досягнення у галузі виробництва. А організація системи якості виробництва відзначена сертифікатом стандарту ISO 9001, а конкретна продукція відзначена відповідними сертифікатами. Купуючи дверні замки Mottura, Ви можете бути впевнені, що Ваша безпека у надійних руках.