LockSet » послуги » ОБИВАННЯ ДВЕРЕЙ ШКІРВИНІЛОМ

ОБИВАННЯ ДВЕРЕЙ ШКІРВИНІЛОМ

Категорія: послуги

  Оббивка шкірвінілом є найдоступнішим і практичнішим способом повернути колишню привабливість, а також естетичні характеристики вхідних дверей. Даний матеріал відрізняється хорошою щільністю, стійкістю до механічних пошкоджень та відмінною шумоізоляцією, яка знадобиться у випадку, коли у будинку є маленькі діти.


  Компанія Lockset здійснює оббивку дверей як металевих, так і дерев'яних, використовуючи високоякісний матеріал вітчизняного та польського виробництва.

  Багата кольорова гама дозволяє замовнику вибрати оптимальний відтінок вініліскожі (дермантину), який гармонійно впишеться у дизайн квартири чи офісу. Оббивка дверей дермантином збільшить їх експлуатаційний термін і забезпечить презентабельний зовнішній вигляд.


 ОБИВАННЯ ДВЕРЕЙ ШКІРВИНІЛОМ

 

На сьогоднішній день вініліскожа вважається найпоширенішим оббивним матеріалом, оскільки він характеризується:
 

    доступною вартістю;

    простотою у роботі;

    відмінними експлуатаційними якостями;

    високим рівнем маскування різних вад та нерівностей;

    стійкістю до хутра. пошкоджень та високих температур;

    захисними властивостями;

    відмінними декоративними властивостями.


  Современные технологии позволяют сделать гладкую или прямую обивку с любым рисунком. Перетяжка дверей нашими мастерами производится на достойном уровне в самый короткий период времени. Укрепление винилискожи проводится с помощью специальных декоративных гвоздей, которые забиваются по всему периметру деревянного дверного полотна.

 


  Также благодаря ним при желании создается объемный рисунок. В случае обивки дверей из металла декоративный материал крепится непосредственно по краю предварительно обработанного клеем. Как правило, под дермантин укладывается слой утеплителя в виде поролона или ватина. Для устранения всех видимых щелей, которые появляются между дверью и коробкой клеится уплотненный резиновый слой.

  Наші кваліфіковані фахівці проведуть якісний ремонт дверей, зроблять необхідні виміри та проконсультують з питань, що виникли. У каталозі на сайті можна вибрати необхідне забарвлення вініліскожі та підібрати оригінальний малюнок, який буде зображений на дверному полотні. При проведенні робіт суворо дотримуються всіх технологічних вимог, використовується сучасний інструмент, а також застосовується високоякісний матеріал.

Мітки до статті: оббивка дверей