LockSet » послуги » ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАМКІВ У ДВЕРІ

ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАМКІВ У ДВЕРІ

Категорія: послуги

 Компанія LockSet проводить установку замків у металеві та дерев'яні двері будь-якої складності. Наші майстри з великим досвідом роботи можуть правильно оцінити можливість встановлення замка, оскільки факторів, що впливають на монтаж, досить багато. Якщо Ви хочете придбати замок самі, то для Вас обов'язково знати з яких факторів треба вибирати замок, щоб він підійшов до ваших дверей. І звичайно поговоримо про якість і надійність замків та їх різновиди.


  Почнемо з того, що перед покупкою замку, ви повинні точно знати, що може підійти.


   ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАМКІВ У ДВЕРІОдним з головних факторів, що впливають на вибір, це товщина дверей. В основному двері 40-50мм, що цілком достатньо для великого вибору замків. Але якщо двері до 35мм це вважаються тонкими дверима, що дуже обмежує ваш вибір. У таких випадках слід звернути особливу увагу на товщину ригілей (до 12мм), замку, що купується, а також сказати про це продавцю для правильного підбору замку.

  Другим важливим моментом є відстань між дверима та рамою. Нормальним вважається 5мм, цього досить під всі монтажні планки замків. Але якщо зазор менше 3мм, є підозра, що замок може взагалі не стати на таку конструкцію дверей. Є ще окремі види замків, яким потрібні великі відстані. Приклад цьому служать замки Abloy, при покупці яких краще заздалегідь викликати майстра для вимірювання.


 Третє і дуже важливе це внутрішня частина дверей. Це ребра жорсткості, які можуть бути занадто близькі до торця дверей і не дозволити встановити замок у двері. А також вертикальні тяги від нижнього замка можуть завадити встановленню додаткового замка. Відстань усередині металевих дверей бажано не менше 100мм, тому що в основному для більшості замків цієї відстані вистачає.


 Тепер коли Ви визначилися з розмірами замка, щодо конструкції дверей, залишилося вибрати який замок слід купувати.


  Відразу скажу, габарити замку до якості та його секретності не мають жодного значення.


  Замків у дверях має бути мінімум два і вони мають бути різного типу, один під циліндр другий сувальдного типу. Якщо сувальдний вам потрібен замок, то тут все просто чим дорожче і відоміший бренд (Mottura, Ciza, Abloy), тим краще. Замок під циліндр повинен бути обов'язково захищений броні накладкою (Rostex), оскільки циліндр без захисту будь-якого виробника легко переламують. Щодо секретності, то тут краще завжди купувати відомий бренд і бажано останню версію. Наприклад, якщо Mul-t-lock це MT5+. Все прямо залежить від бюджету, який ви готові витратити на безпеку вашого майна.

 

  LockSet хоче Вам правильно підібрати замки.

  Для консультації дзвоніть нашим майстрам, а також встановлення замків та ремонт дверей до ваших послуг.

Мітки до статті: Установка Замків у Двері