LockSet » обробка дверей » Реставрація дверей

Реставрація дверей

Категорія: обробка дверей

Реставрація дверейЩо включає реставрація дверей - це оббивка шкірвінілом, поклейка антивандальної плівки ПВХ, монтаж МДФ панелей і вагонки.

Найчастіше на вхідних металевих дверях рветься або від багаторічного терміну служби, тріскається або лопається дерматин на дверях, покриті панелями МДФ, або плівкою ПВХ з'являються місця затирів. Зазвичай у районі замків, чи тріщини від високих перепадів температур. Повз візуальний вигляд дверей, так само псуються і механічні частини, такі як знос петель, туге закриття і відкриття, підлогою ручок замків і тд.

Іноді після несанкціонованого відкриття вхідних дверей залишається розрізаний лист металу зовнішньої частини дверей.

 

Реставрація дверейІноді вигідно клієнту реставрувати покриття, що має пошкодження. Це економічно вигідно замовнику, ніж виготовляти чи купувати та встановлювати нові двері. Витрати, пов'язані з встановленням нових дверей, часто збільшують вартість, більш ніж удвічі в порівнянні з ремонтом або заміною покриття та замків.

Висока кваліфікація співробітників дозволяє побачити слабкі місця, допущені при виготовленні дверей і додати елементи захисту дверей.

 

 

Додаткові заходи захисту диктуються часом

Реставрація дверей

Включають у себе:

захист ригелів від зламування;

встановлення антизрізів петлевої сторони дверей;

додатковий лист металу у районі можливого проникнення по зламу замків;

монтаж додаткових ребер жорсткості, робить міцну конструкцію;

неможливо відігнути двері зверху чи знизу;

покращення тепло та звукоізоляційних властивостей дверей;

посилення замків броні накладкою, дозволяє захистити серцевину від зламу.

 

 

Реставрація дверей

 

Використання ремонтних накладок і спецфурнітури з титановими вставками для того, щоб відновити Ваші двері, або зробити їх привабливішими. Вам достатньо зателефонувати до наших номерів телефонів. Майстер після поставлених Вами питань, розповість Вам, які роботи треба зробити з дверима та орієнтовно оцінить Ваші витрати, перед виїздом майстрів на місце роботи уточнюється дата та час приїзду. Багато хто запитує: “Куди будуть вивозити двері?”

 

Відповідаємо: “Ваші двері ремонтуватимуться на місці”