LockSet » новини » Що таке якісні двері з металу

Що таке якісні двері з металу

Категорія: новини

Двері з металу кілька десятків років прикрашають наші квартири, офіси, виробничі та складські приміщення. Щоразу, коли виникає проблема встановлення або заміни дверей, їй супроводжує ще один фактор: як за помірну суму отримати максимально якісні характеристики? Варто сказати, що пропонуючи широкий вибір різних моделей дверей за певними цінами, виробник несе повну відповідальність за свій товар. У чому ж різниця між різними варіантами і як не помилитися, роблячи свій вибір?


Якісні характеристики

Для початку необхідно звернути увагу, з якого матеріалу будуть виготовлені ваші двері. Надійність її залежатиме від товщини металевого листа. Звідси висновок: вигідніші за вартістю двері мають більше шансів бути розкритими, і зовсім не ключем. Велике значення у таких дверях відіграють замки. Хороші замки також вносять свій внесок у ціноутворюючий процес. Адже ні для кого не секрет, що головна функція металевих дверей – захисна. Тому при встановленні вхідних дверей у будь-якому приміщенні споживач схиляється до варіанта металевих дверей. Адже, крім зловмисників, вхідні двері з металу захищають від усілякого стороннього шуму, протягових проявів. Усім відомий той факт, що якісні вхідні двері з металу від заводу-виробника мають високі показники за міцністю, довговічністю, захистом. При цьому моделі мають різноманітний привабливий дизайн.
Що таке якісні двері з металу

 


Але серед виставлених на придбання варіантів дверей зустрічаються й ті, які не можуть похвалитися гідними, перерахованими вище якостями. У зв'язку з цим, набуваючи вхідних дверей з металу, необхідно пам'ятати ряд відмітних ознак.

Для початку необхідно завжди пам'ятати про те, що якістю можуть похвалитися ті двері, які виготовлені з дотриманням усіх технологічних правил. В іншому варіанті такі двері не можуть служити вам вірою і правдою довгий час. До того ж буде не зайвим вивчити конструкцію дверей та склад матеріалів (у тому числі ізоляційних), з яких вона виготовлена. Чи зможуть ці матеріали забезпечити вам захист та надійну ізоляцію, чи мають вони високі якісні характеристики?


Слід також зрозуміти, який тип замків встановлений. Це має бути складний у своєму пристрої варіант, краще, якщо замків буде як мінімум 2. Високоякісні металеві двері у своєму оснащенні мають спеціальні ригелі-блокатори. Вони при правильній установці ґрунтовно піднімають ступінь захищеності всієї дверної конструкції від зловмисників.


Вхідні двері

Будь-які вхідні двері з металу – «обличчя» приміщення. Вона повинна виконувати відповідні функції збереження всього, що за нею знаходиться. Причому варіант зовнішніх металевих дверей повинен бути більш надійним, ніж внутрішніх. До цих дверей застосовуються жорсткі вимоги, відповідно, і ціна у неї значна. Насамперед, товщина листа дверного має бути не менше 2 мм. Важити при цьому вона повинна також переконливо. Це надмірне підтвердження того, що метал високої якості. І нарешті, вона не повинна викликати навіть бажання спробувати бути розкритою в нетрадиційний спосіб. Оздоблення таких дверей має приховувати під собою всі недоліки металевого листа. Як правило, вона виконується зі штучної шкіри, МДФ, ламінованого ДСП. Будь-яке з цих покриттів надає культурний та презентабельний зовнішній вигляд ваших дверей. Вибір кольорів також не обмежений.

Треба сказати, що і фурнітура ваших зовнішніх дверей повинна мати підвищені якості по міцності та зносостійкості. У її перелік входять петлі, ручки та різна кріпильна дрібниця.

 

Широкий вибір можна продовжити металевими тамбурними дверима. Їх добре встановлювати на майданчиках для кількох квартир. Вони є надійною перешкодою для зловмисників, які відчайдушно намагаються розкрити цілих 2 металеві двері за короткий час. Якісні тамбурні двері будуть служити надійним заслоном від холоду та сторонніх шумів. Тим більше приємно, що якісні тамбурні двері ви купуєте на кошти, зібрані всім сходовим майданчиком. А це вже своєрідна економія і досить пристойна. Є від виробника ще одна пропозиція тамбурного варіанта, що поєднує в собі прийнятну вартість та високу надійність.


 Це двері у формі ґрат. При цьому захистить вона від зломщиків не менш надійно, але пропускатиме шум і холод до вхідних дверей вашої квартири.


Декілька слів про дизайн


Дизайнерське рішення - важливий фактор обробки ваших дверей. Всякого роду оздоблювальні матеріали при тривалій експлуатації набувають непривабливого зовнішнього вигляду. Тому одним із варіантів обробки пропонується до придбання кований варіант. Шикарне кування не тільки прикрасить ваші двері, але й створить додаткові захисні властивості.