LockSet » новини » ДВЕРНІ РУЧКИ ROSTEX

ДВЕРНІ РУЧКИ ROSTEX

Категорія: новини

ДВЕРНІ РУЧКИ ROSTEX Дверні ручки ROSTEX виробництва Чехія. Захисна фурнітура ROSTEX виготовлена з нержавіючої сталі, яка дає можливість використовувати її в приміщеннях з жорсткими умовами експлуатації, а також на дверях, що виходять на вулицю.

Ручки ROSTEX 3 класу безпеки, які встановлюються на металеві та дерев'яні двері з підвищеною вимогою безпеки. Броненакладка із загартованої сталі для вибивання та висвердлювання. У ручок ROSTEX широкий вибір – ідеально сумісні з циліндровими замками 101.104 MAUER, SashLock-3 MUL-T-LOCK, M603 MUL-T-LOCK або замками інших виробників з міжосьовою відстанню 72/85/90мм.

 

Також є ручки ROSTEXR1/R4 Decor – клас безпеки 4;

 

матеріал: нержавіюча сталь;

 

кріплення: болти М8;

 

міжосьова відстань: 72/85/90мм;

 

покриття: хром матовий, хром сатин, титан матовий, титан сатин;

 

 

стандартна комплектація на двері товщиною 40-45мм та опціонально до 100мм.

 

 

Вибираючи дверну ручку для вхідних дверей, в першу чергу варто пам'ятати про її призначення, це означає, що перевагу краще віддати простішою і міцнішою, ніж просто красивою. Крім гарантованої надійності, Ви також отримаєте бонус до захищеності замків, тому що ROSTEX випускає дверні ручки з термоспрощеною пластиною. Якщо Вам потрібні звичайні дверні ручки, то хорошим вибором може бути продукція компанії ABLOY.

Як кажуть, у кожної людини свій смак та своє пізнання прекрасного. Комусь подобається екстравагантний неповторний стиль, а комусь більше витриманий, навіть прямолінійний. Дуже часто ручки, як і люди, мають свою історію. Це не дивно для продукції відомої Фінської компанії ABLOY, що відзначає цього року 105 років.

 

Ручка ABLOYDUETTO – нове вирішення проблеми дизайну. Виготовлена з міцного сплаву з якісним покриттям, що дозволяє використовувати її на зовнішніх дверях. Заміна кольорових вставок дозволяє значно освіжити інтер'єр. Тепер ви зможете насолодитися не лише функціональністю ручок, але й вашим новим ексклюзивним інтер'єром. Великою перевагою є те, що ручка підійде як до адміністративного сектору, так і приватного сектору приміщення. З ручкою DUETTO Ви сам собі дизайнер!

 

Ручка ABLOYONCUT - можна сміливо називати справжнім святом дизайну. Ця новинка стала переможницею конкурсу дизайну з нагоди 100-річного ювілею компанії ABLOY. Скромні лінії, елегантність і чуттєвість дверної ручки є приємним як ззовні, так і на практиці.. Ручка підходить не тільки до якихось адміністративних приміщень, нових і реконструйованих, а й чудово вписується у приватне приміщення. Ця якісна продукція відома тим, що вона не підвладна перебігу часу і одночасно чудово поєднується з будь-яким інтер'єром.

Взяти хоча б ручку ABLOYEXO, яку спроектували Фінські дизайнери з глибокою повагою давніх традицій виробництва дверної фурнітури. Цією моделлю було визначено ювілейне видання циліндра ABLOY, її назву позичили від всесвітньо відомого діаманта Ексельсіор, знайденого на території ПАР наприкінці ХІХ ст.

 

Ручка ABLOYSTRATO – це синонім надійності та солідності. Завдяки надійному, перевіреному часом матеріалу виготовлення (латунь) і неповторному дизайну, вона набуває все більшої популярності серед широкого загалу споживачів у Європі.

 

 Встановлюється значно на вхідні громадські та офісні профільні двері. Справжнім відкриттям на ринку фурнітури 2011 став випуск нової ручки ABLOYENTER. Вона вдало поєднує прямі та закруглені лінії, приємно лежить у руці.

 Особливістю витонченості її доповнює новий вид обробки – «антична бронза», що гармонійно виглядатиме на будь-яких стилізованих «під старовину» дверях.

 

Ручка ABLOYPARLAMENT 2/0650 для профільних вікон та дверей з поворотною пружиною. У цій ручці відповідність форм визначає свій неповторний дизайн. Поєднання геометрії – ось на що зроблено акцент! А можливість вставок роблять її ще більш привабливою. Така ручка успішно доповнює офісне приміщення і стане помітним акцентом в інтер'єрі вашого житлового приміщення.