LockSet » замки » Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

Категорія: замки

  Компанія Гардіан (м. Йошкар-Ола) з 1994 займається виробництвом надійних дверних замків. Завдяки безлічі удосконалень та сучасних технологій замок циліндровий Гардіан, а також моделі сувальдного типу відрізняються простою конструкцією та високою міцністю. Для задоволення попиту широкої клієнтської аудиторії підприємство пропонує широкий асортимент, представлений накладними та врізними моделями.


  Відрізняючись якістю та надійністю в роботі, дверний замок Гардіан за вартістю набагато нижчою від європейських аналогів. При цьому він не поступається ним за функціональністю та безпекою. Забезпечується 2 клас безпеки по зломостійкості сувальдних та 4 клас для циліндрових механізмів. Гарантія від заводу виробника складає 5 років. Асортимент виробів врізного типу представлений такими моделями:

 Універсальні сувальдні різні серії (10, 20, 30, 40, 50) для будь-яких типів дверей.

  Із секретним механізмом циліндрового типу.

  Комбінованими, оснащеними сувальдними та циліндровими секретами. 

Посилені з броньованою накладкою. Такий сувальдний замок Гардіан розрахований для комплектації металевих дверей та сейфів.

  Спеціальна серія Profi, оснащена ригелем прямокутної форми і секретом типу циліндр.

  Протипожежними та електромеханічними.


Огляд популярних моделей


Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

 

 Замок загального призначення 10.01 призначений для вхідних та міжкімнатних дверей. Він оснащений трьома ригелями циліндричної форми, діаметром 13,50 мм та секретним механізмом сувальдного типу. Конструктивно передбачено 6 сувальдів, завдяки яким забезпечується 46 тис. комбінацій. Ресурс механізму становить понад 80 тис. циклів. Замки захищені від розтину відмичками завдяки хибним пазам та збільшеній жорсткості сувальдних пружин.Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

 

У моделі 10.11 конструкцією передбачена класична клямка, розрахована на більш ніж 200 тис. циклів. Її можна переставити без розбирання замка.

Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

 

  Механізм 30.01 обладнаний трьома циліндричними ригелями збільшеного діаметра 15,80 мм. Вісім сувальд забезпечують таємність 1,600 млн комбінацій. Замок призначений для зовнішніх дверей. Передбачено захист від відмичок, висвердлювання та злому, оскільки 30% довжини ригелів при повному висуненні залишається в корпусі. Забезпечується антивандальний захист завдяки відсутності нижньої стінки корпусу в замку. Модель 30.11 відрізняється наявністю додаткової класичної клямки.


  Замок моделі 50.01 рекомендується для встановлення у посилені металеві вхідні двері та сейфи. Має три ригелі циліндричної форми по 15,80 мм. Секретність забезпечується наявністю понад 1,6 млн. комбінацій. Передбачені всі види захисту, у тому числі від самоіпресії.

Замки Гардіан гарна якість за невеликі гроші

 

 Завдяки універсальності та високій точності виготовлення механізмів заміна замків Гардіан не викликає труднощів. Для кріплення виробів передбачено лицьову планку. З метою досягнення високих результатів захисту приміщення від зловмисників, а також справного функціонування механізму протягом тривалого часу, установка замків Гардіан повинна виконуватися кваліфікованими майстрами. Усі нові моделі проходять обов'язкове тестування у лабораторних умовах.

Мітки до статті: замки Гардіан