Що таке якісні двері з металу

Категорія: новини

входные двериДвері з металу кілька десятків років прикрашають наші квартири, офіси, виробничі та складські приміщення. Щоразу, коли виникає проблема встановлення або заміни дверей, їй супроводжує ще один фактор: як за помірну суму отримати максимально якісні характеристики? Варто сказати, що пропонуючи широкий вибір різних моделей дверей за певними цінами, виробник несе повну відповідальність за свій товар. У чому ж різниця між різними варіантами і як не помилитися, роблячи свій вибір?

СТРАТЕГІЧНІ БРЕНДІ

Категорія: новини

CONSTRUCT – це найбільший у Європі виробник та постачальник механічних способів захисту транспортних засобів від крадіжки.

 Захисні замки, що блокують механізми перемикання передач, які можна встановити на легковий та вантажопасажирський автомобіль, поставляються під маркою CONSTRUCT з 1991 року. Високий технологічний рівень та споживча вартість усієї продукції CONSTRUCT базується на багаторічних наукових розробках та підтвердженні сертифікатами ISO 9001, TUV.

ВИСТАВКИ - ІМІДЖ І ПОШУК НОВИХ ПАРТНЕРІВ

Категорія: новини

Х міжнародна виставка «Готельний та ресторанний бізнес Україна»

У березні відбувається Міжнародна виставка «Готельний та ресторанний бізнес Україна», де брала участь наша компанія.

Це наш перший досвід у цій спеціалізованій виставці, що дала нам унікальну можливість налагодити ефективні та взаємовигідні зв'язки між партнерами та клієнтами.

ІНОВАЦІЙНІ РОЗВ'ЯЗАННЯ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ОБ'ЄКТІВ

Категорія: новини

15-річний досвід роботи на ринку технологій безпеки та тісна співдружність з провідними закордонними постачальниками, дають можливість нашій компанії постійно розширювати асортимент продукції з метою максимального задоволення зростаючого досвіду споживачів усіх рівнів.

 Впроваджуючи нові технології, на ринок було виведено низку нових продуктів відомих світлових брендів.

ІНОВАЦІЙНІ РОЗВ'ЯЗКИ АВТОМОБІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Категорія: новини

Наша компанияпостоянно расширяет ассортимент способов автомобильной безопасности, достигая полного удовлетворения потребности потребителя. Далее конкретнее о новостях:

CSL–механическое средство для блокировки рулевого вала. Отличительной особенностью этой модели является универсальность и  простота установки. Благодаря инновационной конструкции, которая предвидит индивидуальный подбор муфты на рулевой вал и закрывающего штыря, замок CSL можно установить на большинстве действующих моделей авто.Замки рулевого вала CSL имеют безусловные преимущества – не высокую цену и возможность самостоятельного монтажа. Ускладнений доступ до місця встановлення замка, а також неможливість пристосовувати слюсарні інструменти через обмежений вільний доступ забезпечують йому максимальну кримінальну стійкість.

Назад Вперед