LockSet » новини » КАВА - ШВЕЙЦАРСЬКИЙ МЕХАНІЗМ БЕЗПЕКИ

КАВА - ШВЕЙЦАРСЬКИЙ МЕХАНІЗМ БЕЗПЕКИ

Категорія: новини

Історія компанії

У 1862 році Карл Грюндманн, машиніст поїзда компанії «K. railways» заснував компанію «GebrderGrundmann GmbH» (GGлітери в назві GEGE) з виробництва замків. Безліч патентів та нагород сприяли швидкому розвитку компанії. Компанія GEGE стала одним із лідерів з виробництва замків та систем закриття. Об'єднання з початку 1997 року до Швейцарської компанії КАВА відкрило широкі можливості в дистрибуції своєї продукції для нової компанії КАВА GEGEGmbH на ринку Європи, Азії, Північної Америки та Австралії.

Широкий асортимент продукції, що випускається, включає дверні замки, циліндри та системи закриття, меблеві замки, хутряну продукцію та електронні системи контролю доступу. Всі ці компоненти є частинами стратегії «KABATotalAccess», вони можуть об'єднуватися і доповнювати один одного.

Високий стандарт виробництва

Система закриття КАВА GEGE пропонує високий рівень диференціацій та різних комбінацій. Витончена технологія, висока точність та сучасні методи виробництва відрізняють ці захисні компоненти. Виробництво засноване на два заводи, які розташовані в Херцогенбурзі та Еггенбурзі. Високий рівень комп'ютеризації виробничих процесів відповідає всім вимогам техніки безпеки.

З інновацією до нових систем

Технологією механічного закриття є основою контролю доступу, які за останні роки інтенсивно розвиваються завдяки прогресу в галузі електроніки. При цьому механіка та сучасна електроніка набувають нових форм хутряної системи контролю доступу. Розроблена КАВА GROUP безконтактна система ідентифікації КАВА LEGIC - це новий еталон в галузі безпеки, організації та комфорту, яка на сьогоднішній день встановлює нові промислові стандарти в галузі ідентифікації.

Висока надійність інвестицій

Компоненти системи закриття КАВА GEGE сумісні один з одним, як і всі компоненти КАВА TOTALACCESS. Це дозволяє реалізовувати індивідуальні рішення, які гарантують надійні інвестиції завдяки можливостям удосконалення систем у майбутньому.

Системна інтеграція як основа TOTALACCESS

Системна інтеграція КАВА GEGE виступає як «основний підрядник» та поєднує різнобічні компоненти КАВА GROUP в одну систему. Ґрунтуючись на вимогах замовника, системна інтеграція поєднує специфічні рішення та інтегрує в них різні компоненти КАВА.

Запропонуємо декілька варіантів замків

Модульна концепція КАВА

Реверсивні ключові системи КАВА Expert є модульною системою, що забезпечує швидку і просту модифікацію існуючих циліндрів при виникненні необхідності в заміні довжини або типу циліндра. Концепція модульної заміни внутрішніх циліндрів дає можливість при наявності вставки одного типу розміру виготовляти різні типи циліндрів.

Переваги модульної системи для користувачів:

- Цінова перевага – при втраті ключа необхідно замінити лише вставки (секретний елемент циліндра);

- Можливість розширення Майстер-систем.

Майстер-циліндр або Майстер-система

Закриваючи систему у приватних будинках, адміністративних будинках та офісних комплексах

Циліндри КОВА Exper TiGEGEpExtra дають можливість контролю доступу в приватних будинках, офісах та адміністративних будинках.

Замовник самостійно вирішує хто, з яким ключем та куди має доступ. Автоматизовані дилери КАВА дають усю необхідну допомогу у складанні плану закриття.

Один ключ для всього

Система КОВА ExperT та GEGE p Extra можуть використовувати у всіх типах циліндрів (двосторонній циліндр, циліндри з поворотною ручкою, меблеві циліндри, навісні замки тощо). Особливість полягає в тому, що всі вони відкриваються одним ключем.

КАВА expert 

Для Вашої безпеки та комфорту є реверсивна ключова система.

Швейцарський механізм безпеки:

Реверсивна ключова система для ліцензованих партнерів КАВА;

Захист міжнародним патентом WO 01/77466 до 2021 року;

Відповідає вимогам стандарту EN1303 клас 6;

Одна модульна вставка для всіх типів циліндрів, широкий асортимент;

Заготівлі ключів захищені від несанкціонованого копіювання.

KABA experТ – це циліндрова система з розташованими в чотирьох площинах пінів, краще підходить для створення Майстер-систем, а також систем «Keyalike» KABA experТ відповідає вимогам європейського стандарту 1303 клас 6, зламостійкістю – у відповідність до стандарту DIN 18 252 клас РЗ. Циліндри KABA experТ також захищені від відкриття методом «бампінгу».

Економічно правильна реверсивна ключова система

Ключ KABA experТ встановлюється в циліндр вертикально, що є правильним з економічної точки зору. Завдяки реверсивній технології ключ може бути вставлений у циліндр обома сторонами.

Фрезерування ключів КАВА

Ключі KABA experТ виготовляються методом прихованого фрезерування, що гарантує високий рівень точності виготовлення. Ключі характеризуються високим ступенем захищеності, мінімальним зносом та абсолютною надійністю.

Сталеві циліндри КАВА

Циліндри KABA experТ можуть виготовлятися з корпусом циліндра зі сталі та додатковими сталевими пінами. Це забезпечує високий рівень захисту від виривання циліндра чи спроби його зламати.

Для Вашої власної безпеки

Замовляйте виготовлення додаткових ключів тільки для авторизованих дилерів КАВА

Інвестиційна надійність

Циліндри KABA experТ є модульними. Це дає можливість за потребу авторизованим дилерам КАВА модифікувати циліндр у майбутньому швидко та легко. Модульна система збільшує вразливість циліндрових систем та забезпечує високий рівень інвестиційної надійності.

Сумісність із раніше купленою продукцією

Циліндри KABA experТ спільні з механічними КАВА elolegic. Замінивши накладку ключа, Ваш механічний ключ інтегрує систему контролю доступом.

Gegepextra

Надійність, випробувана та запатентована.

Ідеальний профіль австрійської безпеки:

Блокує при звільненні кулачок під час використання оригінального ключа;

Блокуючи пін, не звільняє кулачок під час використання нелегального дубліката.

Патентна захищеність

Система GegepExtra захищена до 2022 року такими патентами:

Австрійський патент № АТ 410.460;

Європейський патент №1362153 (ЕР);

Міжнародні патенти WO 03/004806;

Дизайн, захищений до 2030 року.

Захист від маніпуляцій

Захист від маніпуляцій забезпечується особливими пінами та парацентричним профілем ключа зі спеціальним виточенням.

Захист від висвердлювання

Захист від висвердлювання забезпечується спеціальними металевими елементами у середині циліндра.

Додатковий захист від «бампінг» методу

Запатентована система КАВА з «центровим піном» запобігає відкриттю циліндра методом бампінгу.

Додатковий захист від несанкціонованого виготовлення дублікатів ключа

GegepExtra пропонує спеціальний профіль ключа, який неможливо дублювати, використовуючи звичайні машини для нарізування ключів (такі як Bosch EasyEntry). Додатковий блокуючий пін не дозволяє повернути циліндр, якщо використовується нелегальний дублікат ключа.

Для Вашої власної безпеки

Замовляйте дублікати ключів лише у авторизованих дилерів КАВА.

Інвестиції в безпеку та суміщеність із раніше купленою продукцією

Майстер-системи Gege пропонують безліч варіантів та комбінацій, а також вони поєднані одна з одною. Більш того, механічний циліндр GegepExtra може бути інтегрований у системі Gegeelolegic.