LockSet » новини » VIP ПЕРСОНАМ - ВІДПОВІДНИЙ ДОСТУП!

VIP ПЕРСОНАМ - ВІДПОВІДНИЙ ДОСТУП!

Категорія: новини

Бажаємо познайомити Вас із новим продуктом відомої німецької компанії Eff Eff. Це проста та надійна система контролю розмежувань доступу, що може бути вставлена у приміщенні на вже вставлені двері із замком. Зовнішня конструкція системи виглядає як накладки на двері, що нагадують натискання на ручку як розташована на планці дверей разом із захисною накладкою циліндровий механізм.

Однак особливістю її є те, що в самих накладках вбудовано систему контролю доступу, що працює від числового коду RF-картки або біометричні зчитування відбитка пальця і, у разі введення правильного коду, ідентифікації картки або особі, дозволяє спрацювати ручці і відкрити дверний замок. При цьому в ніч приміщення може замкнутися замком за допомогою ключа. Зручність такої системи є очевидною. У приміщенні, де вже стоять двері з замком, можна розміщувати доступ шляхом простої заміни видної фурнітури на двері накладки ANY KEY.

 Така заміна відкриває по-справжньому безмежні можливості до організації доступу за цифровим кодом, безконтактною карткою та відбитком пальця, що є зручним способом інновацій приміщень. Безумовно, до депозитних характеристик цього продукту можна віднести відносно спрощену схему відновлення, програмування та простоту, зручність в експлуатації.

Слід зазначити, новий продукт не з дешевих. Ціна у нього європейська, але це відносно компенсується відзнакою німецької якості та культурою виконання продукту. Плюс, як ми й казали, організація контролю доступу відбувається безпосередньо заміною накладок, не торкаючись замку.

Отже, якщо порівняти із витратами на встановлення нової системи замість існуючої (а сюди увійдуть роботи з пере встановленням замку, відновленням замку, відновленням контролерів, монтаж всього цього разом із проводкою кабелів, плюс ще вартість усіх цих систем); тоді ми отримаємо суму, яка, можливо, і перевищить вартість ANY KEY. Хотілося б додати, що всі елементи ANY KEY ретельно підібрали. Люфти та зазори – мінімальні. Задираки – відсутні. А самі накладки з ручкою виконані із нержавіючої сталі. Складання повністю, як і всі комплектуючі зроблено в Німеччині. І, наостанок, наведемо кілька технічних характеристик цього продукту:

 Захист проти злому Клас 2 згідно з DIN 1906, DIN 18 255, DIN 18 257;

Система допущена до використання у дверях аварійних виходів згідно з DIN EN 179;

 Система допущена до використання протипожежних та димозахисних дверей згідно DIN 18 273;

 Монтаж може здійснюватись у дерев'яні, метало профільні двері;

 Ширина всього 35мм;

 Для масивних дверей поставляється декоративна 68мм плата;

 Blacket від 35мм до 100мм;

 Квадрат: 8мм, 8,5мм, 9мм та 10мм;

 Міжосьова відстань: 72/92мм, 74/94мм, 70/88мм.

 ANY KEY має повністю автономне живлення та не вимагає прокладання кабелів.

 Живлення для фурнітури ANY KEY походить від 4-х елементів АА, які розташовані у внутрішній накладці.

 Резервне управління здійснюється від зовнішнього елемента живлення 9V (для опцій Тз контактною лінзою) або механічною за допомогою ключа.