LockSet » новини » ОФІСНА БЕЗПЕКА

ОФІСНА БЕЗПЕКА

Категорія: новини

Сучасні офіси є складними системами переходу від рівня безпеки до іншого. Саме тому актуальним є харчування розширення переміщень та контроль за ними.

Якщо розглядати систему розширення та контроль доступу відповідно до особливостей їхньої роботи, то, по-перше, можна було б розпочати з механічної системи «Майстер-Ключ». Вони багаторічні, надійні, автономні, не вимагають підведення будь-якого харчування та стійкі до впливу факторів довкілля. За допомогою цих систем можна ефективно розширювати доступ робочого персоналу, домогтися того, щоб кожен співробітник підприємства відкривав своїм ключем тільки ті двері, які йому дозволено відповідно до штатного розкладу та плану доступу. При цьому немає потреби нічого замінювати в самих дверях.

Система «Майстер-Ключ» може бути спроектована та складена на базі циліндрових механізмів стандарту EuroDin, які можна встановити у дверний замок. Перебуваючи механічними, ці системи дозволяють використовувати механічний ключ для відчинення дверей. Це не завжди комфортно у дверях підвищеної прохідності, наприклад двері коридорів, двері в середині окремого підрозділу, що має окремий вихід. З цією метою можна використовувати спеціальні рішення - фурнітуру, суміщену з врізними механічними замками, що об'єдную в собі можливість простого електронного приладу цифрового розширення доступу. Це ручка із кодовою панеллю CODE-IT. При цьому ручка за допомогою коду керує лише фалієвою клямкою механічного замка.Це означає, що в нічний час приміщення закривається ключем на ригелі замка, в робочий час, коли замок відкритий і двері зачинені тільки на клямку, доступ дається кодом. У стандартному стані CODE-IT має вільний хід (натискання, але не тиск на замок – не відкриється), і тільки після введення правильного коду доступу приводить у дію клямку замка. Таким чином, можна швидко і не дорого організувати контроль доступу у внутрішніх дверях офісних приміщень, і звичайно приватних будинках. Використовуючи лише CODE-IT, можна організувати постійне розширення доступу до приміщень, що не вимагають серйозного контролю за рухом співробітників: внутрішні двері підрозділів, кімнати прийому їжі. На базі CODE-IT можна також організувати тимчасову систему розширення доступу в приміщеннях, які орендуються на деякий час. У разі це дає можливість уникнути зайвих капітальних витрат.

Контроль доступа, аудит подій

Якщо маємо кілька приміщень або територій, де необхідно зняти аудит дій, можемо скористатися картковими зчитуваннями та за допомогою контролера отримати контроль. Щоб забезпечити зручність при переході між двома різними рівнями безпеки, що використовуються системою та об'єднує обидва напрямки – механічний та електронний. Система SynerKey, яка пропонує вам зручність «Все в одному ключі», як для відкриття механічних замків, так і для дверей, оснащених системами контролю доступу RFID. SynerKey – це механічний ключ, в головку якого вмонтовано транспортер системи та керівництва доступом. Це рішення добре підходить для офісних будівель, комерційних та промислових об'єктів. Ключ особливо зручний для використання у будь-яких приміщеннях з великою кількістю співробітників. Співробітники офісу за допомогою RF зчитувача відчиняють вхідні двері або двері своїх підрозділів. Далі, вже на своїй території вони переміщаються згідно з планом механічної системи CODE-IT. Це, у свою чергу, дає можливість здійснювати аудит дій кожного підрозділу та вести облік робочого часу. Ця система є сумісною з системою механічного розміщення доступу «Майстер-Ключ» MUL-T-LOCK.

Таким чином, маючи офіс вже із встановленою системою «Майстер-Ключ» на базі механічних циліндрів, можемо організувати додатково «Острівці безпеки» в середині офісів, або додатково обмежиться доступом до спецприміщення, організувати доступ, наприклад, кімнат переговорів, автостоянок, ліфтів тощо .д. Останнє найцікавіше для готелів, у яких у номерному фонді використовується система «Майстер-Ключ».Завдяки цій системі повністю вирішується доступ гостей до дверей "Загального використання": паркінг, SPA-центри, клуби, ліфти, що ведуть на пляж, де традиційно використовуються зчитувачі карток. Особливістю також є, що всі ключові головки можуть оснащуватися або круглими транспондерами, або у вигляді капсул. Це робить систему сумісності з електронним доступом систем контролю RFID. І найголовніше, що система SynerKey може бути виготовлена на всіх популярних платформах механічних ключів MUL-T-LOCK: 7*7, Integrator, Classic, Interactive, а також на нових платформах п'ятого покоління МТ5+!

Повна приватність

Природно, що в кожному офісі є так звані приміщення бізнес-класу VIP, за якими потрібен особливий контроль та доступ. Згодом вимоги такі, що цей контроль та доступ здійснювався лише однією людиною чи обмеженою кількістю людей. Щоб організувати такий особливий контроль та доступ на дверях, де вже встановлені механічні циліндрові замки, пропонується унікальна система електронно-механічного циліндрового механізму KNOCK N'LOCK. Механічна складова система зібрана в корпусі, який за розміром та формою нагадує стандартний замковий циліндровий механізм. Він може бути встановлений у будь-якому механічному замку циліндрового типу замість старого циліндра. Електронна частина управління знаходиться всередині поворотно-тумблерної частини, яка одночасно служить для вільного відкриття дверей з внутрішньої сторони приміщення, тобто для вільного виходу в момент надзвичайної ситуації.

 KNOCK NLOCK – це нова лінія замків, що поєднує найкраще в механіці та електроніці, має високий рівень захисту кодування. Фактично це дає можливість використати по-справжньому грамотну систему. Це означає, що ви можете замкнути двері та бути впевненим, що той, хто не має авторизованого ключа, не зможе її відкрити. Більш того, можна дуже просто змінити параметри доступу до цих дверей або будь-яких інших параметрів у вашій системі.

 KNOCK CODE TECHNOLOGY(технологія кодованого удару) – технологія безлінійної передачі за допомогою серії ударів через тверді матеріали: метал, дерево, скло, пластмас. Циліндр має функцію аудиту останніх подій та функцію зупинки відкриття до 15 хвилин. Можливо, організувати відкриття одного замку двома чи кількома брелоками. Кількість ключів-брелків, яку можна прописати в пам'ять замку – 500, повністю автономна, тому вам не потрібно жодних додаткових проводів, не якоїсь мережі для підключення. Необхідно лише кілька простих програмних інструментів, щоб змінити або розширити вашу систему у процесі її модернізації та розширення. При цьому саме програмування може здійснюватися як вручну, так і за допомогою комп'ютера. Запрограмована система дає можливість отримувати журнал подій із датою та часом. Пам'ять журналу подій циліндра зберігає останні 1000 записів. Журнал подій циліндра показує дату і час подій, коли який ключ-брелок відкривав (або мав намір відкрити) цей циліндр. Зчитування інформації з циліндра відбувається шляхом його з'єднання з ноутбуком або КПК за допомогою спеціального кабелю з оптичним роз'ємом кабелю з боку циліндра та USB-роз'єм з боку комп'ютера.Використання комп'ютера та спеціального програмного забезпечення дає можливість використовувати низку корисних функцій, наприклад:

віддалене прописування ключа-брелка до віддаленого замку;

віддалена заборона доступу ключа-брелка до віддаленого замка;

завдання конкретному брелоку (або групі брелоків) одноразового доступу до замку або доступу на конкретну кількість разів;

можливість організації групового доступу до приміщення;

можливість затримки відкриття до 15 хвилин.

Гнучкість системи полягає в тому, що відсутні будь-які лінії зв'язку. Циліндри та ключ-брелок – ось і все, що вам потрібно. Електроживлення здійснюється від батареї, вмонтованої у внутрішню поворотну частину циліндра. Батарею можна легко замінити. Живлення – літієвий елемент 3V. При 10 циклах відкриття-закриття на день батареї живлення в середньому вистачає на 3-4 роки. Якщо випадково батарея повністю «села» і ви забули її замінити, то замок усередині сформує останній імпульс на відкриття та після відкриття брелоком залишиться у відкритому положенні до заміни батарейки. Повне відновлення цієї системи так само простий, як і відновлення звичайних циліндрів на механічних замках.