LockSet » новини » Mul-T-Lock Ltd

Mul-T-Lock Ltd

Категорія: новини

Mul-T-Lock Ltd. – світовий лідер у розвитку, виробництві та маркетингу продуктів високого ступеня безпеки для встановлених, комерційних, індустріальних, житлових та автомобільних заяв. Наша номенклатура виробів включає механічні циліндри, замки, електроменічні замикаючі системи. Компанія повністю належить до ASSA ABLOY, провідного у світі виробника систем безпеки.

Mul-T-Lock LtdЗаснований у 1973 році двома молодими винахідниками – Авраам Бакрі та Моше Дольов. Фірма має сотні міжнародних патентів на свої інноваційні продукти, ключові металорізальні верстати та додаткове приладдя..

Mul-T-Lock побудував міжнародну репутацію, засновану на унікальному дизайні, якісному товарі, адаптації до потреб ринку та чудовому обслуговуванні клієнтів.

Mul-T-Lock – одиниця продажу ASSA ABLOY, що веде у світі виробника та постачальника рішень для дверного отвору, з річним оборотом більш ніж 4$мільярда і більше ніж 37 000 службовців у всьому світі. З висококваліфікованою робочою силою більш ніж 520 заводів

 Mul-T-Lock повністю автоматизовані використовуючи сучасні технології, включаючи робототехніку та рекомендовану машину, більшість якої вироблено Mul-T-Lock.

Компанія продає свій великий арсенал перевірених на практиці рішень для високого ступеня безпеки через її 10 відділень продажу у Великій Британії, США, Франції, Канаді, Чехії, Аргентині, Туреччині, Італії, Бельгії, Африці та через розподільчу мережу майже у 100 країнах. Більш ніж 100 мільйонів користувачів підтримані через заступництва 25 000 сервіс-центрів, розгорнутих у всьому світі.

Mul-T-Lock прагне бути привілейованим партнером для майстрів та системних установників, забезпечуючи відповідні та інноваційні рішення для захоплення та управління доступом високого ступеня безпеки.

Mul-T-Lock - є світовим лідером у рішеннях для дверного отвору, присвячених задоволенню потреб кінцевого користувача у безпеці та зручності.