LockSet » замки » Сувальдні замки Ельбор

Сувальдні замки Ельбор

Категорія: замки

  Компанією Ельбор з 1991 року організовано виробництво сувальдних замків, що характеризуються підвищеною секретністю та складним ключем, що має подвійну борідку. Протягом усієї діяльності у виробництво постійно впроваджуються нові технології та розробляються сучасні, ефективні системи захисту від несанкціонованого розтину, є найбільшим на теренах із виготовлення замків виходячи з власних розробок, які відповідають усім вимогам держстандартів.

  Сувальдні замки Ельбор є втіленням нових технічних рішень, інноваційних матеріалів та характеризуються:


  перевіреною, надійною конструкцією завдяки матеріалу ельбор, який за твердістю можна порівняти з алмазом;

  міцним корпусом, що витримує сильні механічні дії;

  відмінною стійкістю проти механічного злому;

  високим опором від розтину відмичкою;

  гарантійний термін експлуатації протягом 6 років.


 З метою задоволення споживчого попиту компанією розроблено та випускаються як врізні, так і накладні замки Ельбор. Залежно від призначення матеріалів і ступеня секретності виробу представлені декількома серіями:

Лазурит – 8-ми сувальдні з 3 стрижнями діаметром 16 мм;

 Кремінь - 6 сувальдні з 3 стрижнями 12 - 16 мм;

 Базальт – 6-ти сувальдні з 4 – 5 стрижнями 14 мм;

 Граніт - 6 сувальдні з 3 - 5 стрижнями 18 мм;

 Сапфір – 12-ти сувальдні з 4 стрижнями 22 мм;

 Рубін - 6 сувальдні з 4 - 5 стрижнями 18 мм.


  Завдяки продуманій конструкції установлення замка Ельбор легко здійснюється в двері будь-якого типу. Вироби серії Сапфір та Рубін призначені для монтажу у броньовані, а також посилені металеві двері. Вони комплектуються замикаючими стрижнями збільшеного діаметра. З огляду на складність секретного механізму ремонт замків Ельбор повинен здійснюватися досвідченими майстрами.

 

Сувальдні замки Ельбор  Эльбор Гранит 1.06.40.5.1. - 1.06.41.5.1. Врізний замок, сувальдний, 3 ригелі діаметром 18 мм, один окремий ригель під засувку, бувають правосторонні та лівосторонні, 4 клас безпеки

 

Сувальдні замки Ельбор ГРАНІТ 1.06.01.5.1. - ГРАНІТ 1.06.02.5.1. Врізний замок, сувальдний, 5 рригелі діаметром  18 мм, 4 клас безпеки

 

Сувальдні замки Ельбор

Накладний замок, сувальдний, 4 ригелі діаметром 18мм, один окремий під задижку, 4 клас безпеки.

   Замок Ельбор врізний, а також модель накладного типу будь-якої серії забезпечує більше 1,5 мільйона комбінацій. Виключено також можливість несанкціонованого розтину методом силового прокручування зубів засуву. Всі вироби успішно пройшли випробування і на практиці зарекомендували себе надійними замикаючими механізмами.

Мітки до статті: Сувальдні замки Ельбор