LockSet » замки » Врізні замки Apecs

Врізні замки Apecs

Категорія: замки

 Вже понад два десятиліття компанія Аpecs займається виробництвом замків та дверної фурнітури. І оскільки саме в останні двадцять років конкуренція на ринку вимагає від виробників незмінної якості грамотної цінової політики, а також гнучкості та вміння швидко відгукуватися на вимоги споживача, то можна з упевненістю сказати, що компанія Аpecs з успіхом справляється з цими завданнями, будучи одним з лідерів у своєму сегменті

У розділі представлений каталог замків Аpecs, що поставляються виробниками. Ціну на той чи інший замок Аpecs можна дізнатися, зв'язавшись безпосередньо з постачальником за представленими телефонами.

Врізні замки ApecsВрізний циліндровий замок Apecs T-05. У конструкції чотири сталеві ригелі овальної форми з максимальним вильотом до 24 мм. Засувка видаляє ключовий отвор на 60 мм.

Врізні замки ApecsВрізний циліндровий замок Apecs T -34-S (C001S). У конструкції чотири сталеві ригелі овальної форми з максимальним вильотом до 37 мм. Видалення ключового отвору на 75 мм.

Врізні замки ApecsВрізний циліндровий замок Apecs T-72-C-CR (T72A-M). У конструкції чотири сталеві ригелі з максимальним вильотом до 30мм. Видалення ключового отвору на 92 мм. Клямка.

Врізні замки ApecsВрізний циліндровий замок Апекс 1700/60-S. У конструкції три сталеві ригелі та засувка. у комплекті накладка та циліндр із трьома ключами.

Врізні замки ApecsЦиліндр Аpecs XD-80-C01-S. Під профільний дворядний ключ. У комплекті 5 ключів. У циліндрі є 11 пінів, розташованих у два ряди, де два піна виконані із загартованої сталі.

Циліндри Аpecs xd довжиною 62 мм має 11 пінів завдовжки 70мм, 13 механізм циліндра забезпечує високу таємність. 8 комбінацій ключа. Циліндр xd ідеально захищений від бампінгу, завдяки цьому він володіє 4 класом зламостійкості. Сам циліндр виготовлений з латуні.