LockSet » замки » Дверні замки МСМ

Дверні замки МСМ

Категорія: замки

Дверні замки МСМЦиліндровий врізний замокMCM 601 для сталевих та дерев'яних дверей. У комплекті хромована лицьова планка та кріпильні болти. Циліндр постачається окремо. Замок має 4 сталеві нікелеровані ригелі та засувку. Можна встановлювати як другий замок. Має компактні розміри.

Дверні замки МСМЦиліндровий врізний замок MCM 612 для сталевих та дерев'яних дверей. У комплекті хромована лицьова планка та кріпильні болти. Циліндр постачається окремо. Замок має 3 сталеві нікелеровані ригелі та засувку. Можна встановлювати як другий. Замок має компактні розміри.

Дверні замки МСМОдносистемний циліндровий врізний замок MCM 712 для сталевих та дерев'яних дверей. У комплекті броненакладка хромована лицьова планка та кріпильні болти. Циліндр постачається окремо. Замок має 3 сталеві нікелеровані ригелі, діаметром 14 мм з виходом, при повному замиканні замка на 20 мм без засувки. Можна встановлювати як другий замок. Має компактні розміри.

Дверні замки МСМОдносистемний циліндровий врізний замок MCM 701 для сталевих та дерев'яних дверей із захисним блоком. У комплекті циліндр із п'ятьма ключами. Ключ має лазерну насічку та броненакладку. Замок має 4 сталеві нікелеровані ригелі діаметром 14 мм з виходом при повному замиканні замка на 20 мм. Є засувка під фальову ручку.

Дверні замки МСМОдносистемний циліндровий врізний замок MCM 801 

 

для сталевих та дерев'яних дверей із захисним блоком. У комплекті немає циліндра. Є броненакладка та хромована лицьова планка. Замок має 4 сталеві нікелеровані ригелі діаметром 14 мм з виходом при повному замиканні замка на 20 мм. Є засувка під фальову ручку.

 

Існують модифікація цього замку з більш багатою комплектацією та підвищеною надійністю 801F-70

Дверні замки МСМОдносистемний циліндровий врізний замок MCM 1601M для сталевих та дерев'яних дверей із захисним блоком. У комплекті броненакладка. Замок має один широкий сталевий нікельований ригель 48 мм з виходом при повному замиканні замка на 20 мм плюс засувки. Можна встановлювати як другий замок.