LockSet » замки » Замки-Невидимки

Замки-Невидимки

Категорія: замки

Замки-Невидимки«Knock Code Technology» (технологія кодованого удару) – технологія бездротової передачі даних за допомогою серії ударів через тверді матеріали: метал, дерево, скло та пластмаса тощо. Фізичний код доступу, що складається з 4-х, 5-ти або 6-ти цифр і має 1 000 000 можливих комбінацій, передає серію з 17 ударів, яка є криптостійкою комбінацією часових інтервалів між ударами, яка змінюється з кожною передачею фізичного коду і має егімільярди (мільярди мільярдів) варіантів.

Результати тестування продукції в лабораторії vds (Німеччина) на стійкість до електронної атаки шляхом підбору коду або злому алгоритму кодування показали найвищий рівень криптостійкості системи.

Саме завдяки передачі даних через тверді матеріали та тому, що замки не мають вихідних зовнішніх елементів, вони можуть бути встановлені на об'єкти, які повністю екрановані від радіохвиль інфрачервоного та радіаційного випромінювань.

Замки встановлюються зсередини та не мають зовні жодних деталей, що забезпечує абсолютний захист від спроб несанкціонованого відкривання. Для відкриття замку досить просто набрати код на ключі і злегка притиснути його до дверей.

У разі втрати ключа повністю виключена, можливість його несанкціонованого використання шляхом підбору фізичного коду, у разі втрати користувачеві достатньо почати використовувати новий ключ.

Перший тип замикаючих пристроїв під брендом Knock n Lock – це універсальні замки. Універсальність полягає в тому, що даний тип замків може використовуватися для замикання різних пристроїв дверей, металевих шаф, канцелярських сейфів, розсувних дверей, ролет, контейнерів вантажних дверей і ролет вантажних відсіків комерційних автомобілів і тп. Сила утримання на гаку замку 15 тонн, а за допомогою спеціальної фурнітури може бути збільшена до 25 тонн.

Замки представлені моделями SD 460 CY та VL 463.

l. SD 460 CY. Замок програмований за допомогою ключа-брелока. Кількість кодів пам'яті замку 125, живлення - літієвий елемент 3V, тип 123.

2. VL 463 L покоління G3. Замок має можливість програмування за допомогою ключабрелока та комп'ютера. Замок має функцію аудиту останніх 1000 подій та затримки відкривання до 15 хвилин, кількість кодів у пам'яті замка 500, живлення літієвий елемент 3 v, тип 123.

Розроблено спеціальні замки sl 873 покоління g3 для сейфів. Принцип їх дії - блокування системи ригельної сейфа, керованої поворотником штурвала. Встановлюється всередині сейфа, сила опору вдавлювання рухомого стрижня замка 800 кг. Замок використовується з блоком елементів живлення 901 рр, живлення 1 або 2 літієвих елемента 3V, тип 123.

Пристрій-блокатор BD 825 застосовується для блокування рухомих частин замку, наприклад вертикальної тяги замка багатоточкового замикання. Може бути використане як блокуючий елемент для ригелів та ригельних кареток, домашніх та канцелярських сейфів. З метою підвищення їхньої безпеки, сила опору вдавлюванню рухомого стрижня замку 250 кг. 

Замок використовується з керуванням CU 810 або CU 813 для покоління G3, живлення літієвий елемент 3 V, тип 123.

Замок CAM CD 830 - це врізний замок для обладнання, наприклад, ігрових та торгових автоматів, електророзподільних шаф тощо. Це замок типу CAM LOCK, але він не має отвір під ключ. Замок також використовується з блоком управління cu 810 або cu 813 для покоління G3, літієвий елемент живлення 3 V, тип 123.

Релеактиватор KA 720 застосовується для керування різними електричними ланцюгами, електрообладнанням та будь-якими виконавчими елементами, електрозамками за допомогою даного релеактиватора можна облаштовувати автономні системи контролю доступу з керуванням, за допомогою акустичного кодованого криптостійкого сигналу живлення ка 720 12 V DC 5, a напруга 8 a і 250 v аc 8, a управління даними замками та пристроями здійснюється за допомогою компактних переносних ключів-брелків PK 116, PK 117 та PK 183. Тільки для покоління G3 управління також може здійснюватися за допомогою кодових панелей, які стаціонарно закріплюються на дверях або дверних коробках. Панелі не мають ні провідного, ні будь-якого іншого з'єднання із замками.

Використовуються панелі марок MK 202 ST та MK 203 G3, тільки для покоління G3.

Для віддаленого керування замками knock n lock використовується спеціальний пристрій дистанційного керування MK 216 та MK 213 G3.

Тільки для покоління G3 пристрій активується подачею імпульсу 12V DC, довжиною мінімум 5 секунд і може бути інтегрований зі зчитувачами карток, кнопкою домофону та ін.

Воно може бути з'єднане з GSM модемом, при цьому управління замком може здійснюватися практично з будь-якої точки планети.

 * Всі замки покоління G3, крім можливості програмування за допомогою ключів-брелків або кодових панелей, можуть програмуватися з комп'ютера за допомогою спеціальної програми. Усі вони мають функцію аудиту, останніх 1000 подій та регулювання затримки відкривання до 15 хвилин.