LockSet » замки » Mul-T-Lock

Mul-T-Lock

Категорія: замки

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock MT5+ High Security

MT5 - це нова розробка компанії MUL-T-LOK, в яку внесли кілька нових високотехнологічних рішень, а також взяли найкраще у її попередників. Циліндр MUL-T-LOK МТ 5 включає: три незалежні механізми блокування; п'ять телескопічних пінів; спец.пін, розташований у незалежній площині; на торці циліндра знаходиться титановий стрижень (від висвердлювання); ХР пластина (від зламу). Комплектується МТ 5: три патентовані ключі персональною кодовою карткою.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock Classic

CLASSІC – є основною моделлю MUL-T-LOK. Особливістю циліндра є присутність телескопічних пінів, які унеможливлюють відкриття відмичкою.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock 7х7

7х7 – это спрощена модель MUL-T-LOK, оснащена сімома пінами для безпеки даного циліндра. Рекомендується ставити броню накладку. Комплектується серія 7х7 п'ятьма ключами.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock Іnteractive

ІNTERACTІVE – цей циліндровий механізм відповідає найвищим вимогам безпеки. Циліндр INTERACTIVE включає: титановий стрижень (від висвердлювання); ХР пластина (від зламу); подвійний телескопічний пін. На ключах цієї серії є два рухомі елементи, що не дають можливість несанкціонованого дублювання. Комплектується INTERACTIVE: трьома ключами та персональною кодовою карткою.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock модель 265

Модель 265 – це врізний нижній замок чотирьох стороннього замикання, що має чотири ригелі та клямку. Даний механізм можна ставити як на лівий, так і на правий тип закриття дверей. Замок розрахований на циліндри та шестерним приводом.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock модель 602

Модель 602 – это нижній врізний замок чотирьох стороннього замикання, що має три ригелі і засувку. Даний механізм можна ставити як на лівий, так і на правий тип закриття дверей. Замок розрахований на циліндри та шестерним приводом.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock Sashlock 4585

Sashlock 4585 – врізний нижній замок одностороннього замикання, що має три ригелі та засувку. Даний механізм можна ставити як на нові, так і на старі двері. На корпусі замку є загартовані пластини, які запобігають розлому і висвердлюванню.

Mul-T-Lock

Mul-T-Lock Deadbolt

MUL-T-LOCK Deadbolt – врізний додатковий замок, що має на своєму ригелі дві кульки, що запобігають розтину замку шляхом віджиму дверей. Замок несе на собі захист від висвердлювання.

Мітки до статті: Mul-T-Lock