LockSet » замки » Securemme

Securemme

Категорія: замки

 
Securemme

Securemme 2500

Врізний замок сувальдного типу з чотирма сталевими ригелями круглого перерізу та клямкою. Замок має три точки замикання. Вдалий замок має низку переваг. Корпус добре захищений від пилу та сміття, що може пошкодити механізм. Конструкція реверсної клямки дозволяє використовувати замок у дверях як з правосторонньою так і з лівосторонньою системою відкривання. Ще однією перевагою даного замку є знімний секрет (нуклео) .При втраті ключа не потрібно міняти весь замок достатньо поміняти нуклео. У комплекті йде п'ять ключів плюс один технічний, який можна віддати будівельнику під час ремонту вашій квартирі і не боятися, що він зможе зробити дублікат, тому що після того, як ви вставите робочий ключ технічним, вже не можна буде відкрити двері. Корпус замку захищений загартованою сталь тим самим, захищаючи його від висвердлювання. Всі замки цієї моделі проходять серйозне тестування на заводі, перш ніж буде упаковано в коробку і віддано на продаж.

Корпус - оцинкована сталь; Чотири ригеля діаметром 18мм; Вихід ригелів 40мм;

Реверсна клямка діаметром 20мм; Зміна нуклео; Ключ для будівельних робіт.

 
Securemme

Securemme 2510

Врізний замок сувальдного типу. Конструкція замку аналогічна моделі 2500, але не має засувки не ручок.

 
 
 

Securemme 2530

       Основний замок 2-й блок (сувальдний + циліндровий механізм); Корпус - оцинкована сталь; Чотири ригелі (від сувальдного механізму) діаметром 18мм; Вихід ригелів 20мм; Вихід ригеля 30мм;Реверсна клямка діаметром 20мм;Зміна нуклео + циліндричний механізм;Ключі для будівельних робіт.
 
Securemme

Серцевина замка Securemme 2500

Серцевина (нуклео) замка серії 2500 (2510). Замки серії 2500 мають змінний секретний механізм, що є безперечною перевагою переволодіння замків із вбудованими сувальдними системами. Якщо ви раптом втратите ключ вам не потрібно змінювати дорогий замок, достатньо придбати та замінити Нуклео і у вас буде новий набір ключів.

 
Securemme

Securemme 2600

Врізний замок циліндричного типу для сейфових дверей. Логічне продовження серії 2500, але замість знімного сувальдного секрету використовується циліндрична система. У комплекті йде циліндр з п'ятьма ключами плюс технічний, але у випадку втрати ключа або іншої проблеми з циліндром його можна замінити. Основний циліндровий замок; Корпус – оцинкована сталь; Вихід ригелів 30мм; Реверсна клямка діаметром 20мм; Під євро циліндр; Можливість установки захисної фурнітури.

 
Securemme

Securemme 2610

Врезной замок цилиндрического типа. Конструкция замка аналогична модели 2600, но не имеет не защелки не ручек.

 
Securemme

Securemme 2000

Врезной замок сувальдного типа имеет один массивный ригель, предназначен для деревянных и металлических дверей. Замок хорошо переносит сложные погодные условия, но его рекомендовано устанавливать как дополнительный. В комплекте идет пять ключей.

 
Securemme

Securemme 2017

Врізний замок сувальдного типу має три плоскі ригелі, призначений для дерев'яних та металевих дверей. Замок забезпечений клямкою та місцем для встановлення ручки. Замок добре переносить складні погодні умови. В комплекті йде п'ять ключів. Основний врізний сувальдний замок; Корпус - оцинкована сталь; Три прямокутних ригеля; Реверсна клямка.

 
Securemme

Securemme 2028

Врізний замок сувальдного типу має чотири ригелі круглого перерізу, призначений для дерев'яних та металевих дверей.

 Замок добре переносить складні погодні умови. У комплекті йде п'ять ключів.

 
Securemme

Securemme 2029

        Сувальдний верхній замок; Корпус – оцинкована сталь; Три ригеля діаметром 12мм; Вихід ригелів 20мм; Комплектація – п'ять ключів.
 
Securemme

Securemme 2025

    Сувальдний верхній замок; Корпус - оцинкована сталь; Чотири ригелі діаметром 12мм; Вихід ригелів 20мм;
 
Securemme

Securemme 2311

Накладний замок позиціонується виробником як замок для сейфових ящиків. Його відмінною особливістю є те, що у відкритому стані ключ неможливо витягнути із замка, тим самим ви ніколи не забудете закрити сейф.

 
Securemme

Securemme 200360

Врізний замок сувальдного типу має один потужний ригель, призначений для сейфових дверей. У закритому стані замок фіксується у трьох місцях. Замок рекомендовано встановлювати як додатковий. У комплекті йде п'ять ключів.

 
Securemme

Securemme 201360

Врізний замок сувальдного типу має три плоскі ригелі, призначений для сейфових дверей. У закритому стані замок фіксується у трьох місцях. Замок рекомендовано встановлювати як додатковий. У комплекті йде п'ять ключів.