LockSet » замки » Abloy

Abloy

Категорія: замки

Abloy

Abloy Protec


Циліндри моделі Protec мають конструкцію дисків, що обертаються. Циліндр використовує 9 або 11 дисків, що взаємодіють із бічною поверхнею. Однією з основних особливостей циліндра є система "Disc Blocking System", яка блокує диски на місці не дозволяючи їм обертатися окремо, що робить відмичку марною. Дублікат ключа можна виготовити лише маючи картку власника та оригінальний ключ.

 
Abloy

Abloy SL900


  Врізний замок сувальдного типу має один ригель своєрідного типу як гака. Це дає замку надійний захист від злому шляхом відтискання дверей. Листи загартованої сталі з обох боків замку захищають його від висвердлювання.

 У секрет замку входить вісім сувальд.

 
Abloy

Abloy 428


   Врізний замок сувальдного типу має один масивний ригель, призначений для дерев'яних та металевих дверей. Секрет замку забезпечений хибними пазами, що ускладнює розтин його відмичками. У комплекті із замком поставляється п'ять ключів.

Abloy

Abloy
Abloy

Інтеллектуальний циліндр – ABLOY PROTEC CLІQ.

 У системах контролю доступу (СКД) існує два напрями – механічний контроль доступу (Система «Майстер-Ключ») та електронний контроль доступу (на базі очисників інформації різних типів та контролів, що керують виконавчими приладами). Застосування систем «Майстер-Ключ» дає можливість розмежувати права доступу в різних приміщеннях об'єкта на механічному рівні.

Перевагою такої системи є відсутність громіздких зв'язок ключів та доступність першого рівня безпеки. Однак система «Майстер-Ключ» не дає можливості здійснювати гнучке, оперативне керівництво доступом – зміна прав є трудомісткою процедурою, відсутність можливості отримання даних аудиту дій у системі. Електроніка дає широкі можливості для керівництва контролю доступу, але відносно складна в монтажі.

 Об'єднавши ці два напрями, група компанії ASSA ABLOY розробила нову концепцію, що знайшла застосування у циліндрах ABLOY PROTEC CLIQ

ABLOY PROTEC CLІQ – це нова технологія замків, яка поєднує та поєднує найкраще в механізації та електроніці. Продукція, виготовлена за цією технологією, має високий рівень захищеності шифрування. Використання електроніки CLIQ та захищеної системи шифрування даних (DES), дає отримати нову електромеханічну систему замикання ABLOY PROTEC CLIQ, яка забезпечує високу безпеку та гнучкість. Ключ ABLOY PROTEC CLIQ має подвійне шифрування – механічне в дисках циліндра та електронне. Всередині кожного циліндра знаходиться вбудований в корпус мікрочіп, що відповідає мікрочіпу в ключі, який дає можливість отримувати доступ тільки тому ключі з правильним електронним кодом. Вони функціонують і для забезпечення безпеки і передачі інформації системі, і для отримання доступу програмного забезпечення. Вони використовуються для передачі інформації від програматора до циліндра. Кожен ключ ABLOY PROTEC CLIQ є повністю персональним під кожного клієнта. Це дає гнучкість, коли необхідно внести зміни та гарантувати безпеку, тому що завжди є можливість скасувати право доступу для втрачених ключів. Ви можете зробити його гнучким у системі відділу, поверху чи будівлі загалом. Можливо, виготовити високозахищені зони за допомогою циліндрів ABLOY PROTEC CLIQ та встановити механічні циліндри в інших зонах та об'єднати їх в одну систему. Електроживлення здійснюється від батареї, вбудованої в головку ключа. Батарейку можна легко замінити. Повне відновлення системи ABLOY PROTEC CLIQ просто, як і встановлення системи розширення доступу на базі механічних замків. Однак, якщо у вас вже встановлена система «Майстер-Ключ» і ви хочете її вдосконалити або розширити, просто замініть необхідні циліндри на ABLOY PROTEC CLIQ та роздайте нові ключі.

Хто основні споживачі та як вигоду вони отримують від інтелектуальної системи безпеки?

АрхітекториНемає меж під час проектування системи замикання. Відсутність проводки, немає додаткових пристроїв? З ABLOY PROTEC CLIQ система завжди може бути побудована відповідно до потреб замовника. тема завжди може бути побудована відповідно до потреб замовника.

Власники будинківЗі встановленою системою ABLOY PROTEC CLIQ ви впевнені, що всі можливі безпечні способи були утримані. Ви можете замінити систему, не змінюючи рівень безпеки. Технологія розроблена "до кінця" і дуже зручна у використанні.

Служба безпеки. З ABLOY PROTEC CLIQ ви маєте нагоду обміняти права доступу втрачених ключів. Крім цього, ви завжди маєте можливість створити «острівці» з ще більшою секретністю (безпекою) у середині вже існуючої системи та зчитування журналу подій.

Мітки до статті: Abloy