LockSet » замки » Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.

Категорія: замки

 

    Замки компанії CISA здобули велику популярність не тільки в Києві, а й у Європі вони зарекомендували себе як одна з найкращих компаній у сегменті замків на металеві двері. Але за свою багаторічну репутацію замки CISA зрідка дають збої. Компанія LockSet пропонує послуги з обслуговування металевих дверей із встановленими в них замками компанії CISA.

 

 Заміна замка та циліндра


 Перекодування механізму замку


 Встановлення нового замку на нове місце


 Регулювання окремих елементів


 Реалізація замків із встановленням


 

  Звернувшись до нас, Ви заощаджуєте час на пошуки замку необхідної моделі. Ми пропонуємо великий вибір замків. Замовляючи замок CISA, у нас ви отримуєте 1 рік гарантії як на замок, так і на встановлення даного замку. Якщо Вам складно розібратися в поганій роботі Вашого замку або не знаєте з якою моделлю визначитися для встановлення у двері. Наш досвідчений майстер запропонує Вам правильне рішення щодо замку в ці двері. Нижче Ви побачите одні з найпопулярніших моделей замків CISA, які встановлюються на металеві двері в Києві та Київській області.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 56786
ДВОХСИСТЕМНИЙ ЗАМОК

Врізний подвійний замок важкої серії для металевих дверей, товщиною від 50 мм, три точки замикання, верхній циліндровий механізм висуває один ригель діаметром 18 мм, з ходом 19 мм, два обороти. Нижній циліндровий механізм, чотири ригелі діаметром

18 мм, з ходом 37 мм, повне замикання у 4 обороти.

Рекомендується встановлення захисних броненакладок на циліндрові механізми. Заміна замків cisa важкої серії можлива з однієї моделі на іншу без переробки посадкових точок.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 57785/57786/57835
57985/57986

ДВОХСИСТЕМНИЙ ЗАМОК

Врізний подвійний замок важкої серії для металевих дверей завтовшки від 50 мм. Три точки замикання. Верхній циліндровий механізм висуває один ригель діаметром 18 мм, з ходом 19 мм, два обороти: нижній сувальдний механізм, чотири ригелі діаметром 18 мм, з ходом 37 мм. Повне замикання в 4 обороти. У цій серії представлені замки з різним ступенем залежності верхнього нижнього механізму та пристроєм перекодування New Cambio Facile. У комплект замку входять 3 чи 5 сувальдних ключів.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 56525/56535

Врізний циліндровий замок важкої серії (шестерний запірний механізм) для металевих дверей товщиною від 50 мм, три точки замикання, п'ять ригелів діаметром

18 мм, з ходом 29 мм, повне замикання у 2 обороти.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 57525/57535/57635
57675/57685

Врізний сувальдний замок важкої серії із клямкою під ручку для металевих дверей товщиною від 50 мм. Три точки замикання, чотири ригелі діаметром 18 мм, з ходом 37 мм, клямка приводиться в дію ключем або фальовою ручкою, повне замикання в 4 обороти.

Існують моделі з функцією перекодування замків New Cambio Facile (зміна шифру замка). У комплект замку входять 3 чи 5 сувальдних ключів.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 56250
Замок врізний, циліндровий, легкої серії, для металевих та дерев'яних дверей, товщиною від 30 мм, з прямокутним ригелем та клямкою під установку циліндрового механізму, повне замикання в 3 обороти. Рекомендується встановити замок у комплекті із захисною броненакладкою. Може комплектуватись фалевими дверними ручками CISA.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 52521

Замок сувальдний врізний, легкої серії для металевих і дерев'яних дверей, товщиною від 25 мм. Має в конструкції 3 напівкруглі посилені ригелі і засувку, повне замикання після 2 або 4 оборотів. У комплект входять 3 або 5 ключів та дві декоративні накладки (ключовини). Оцинкований корпус із сталі. Може комплектуватись фалевими дверними ручками CISA.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 56013

Замок врізний циліндровий, легкої серії для металевих та дерев'яних дверей, завтовшки від 25 мм, прямокутний ригель висувається на 3 обороти. Може комплектуватися будь-яким євроциліндром стандарту din та броненакладкою CISA.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA57010
Замок врізний сувальдний, легкої серії, для металевих та дерев'яних дверей, завтовшки від 25 мм. Прямокутний ригель висувається на 2 або 4 обороти, в комплект входять 3 або 5 ключів та дві декоративні накладки (ключовини) CISA.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 15515
Врізний циліндровий електромеханічний замок важкої серії, шестерний, замикаючий механізм, для металевих дверей, три точки замикання. Вплив електроприводу виявляється лише на язичок замку, тому відкрити замок цієї системи можна не лише безпосередньо, але й за допомогою додаткових пристроїв. Він чудово працює з кодовим замком магнітною кнопкою картою або пультом дистанційного керування, завдяки легкому відкриттю/закриттю часто використовується в офісах, конторах, приймальних та будь-яких інших прохідних приміщеннях, при цьому в денний час замок закритий тільки на клямку, а на ніч двері замикаються повністю. Пом'якшення ходу ключа та додатковий захист від злому замку забезпечуються шестерним редуктором, живлення замку здійснюється від джерела змінного струму з номінальними параметрами 12 В 31 А.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 1А731
Накладний електромеханічний замок, внутрішній механізм замку захищений забарвленим сталевим корпусом, роторний ригель виготовлений з конструйованого алюмінію, а металева частина у відповідь виконана з нержавіючої сталі. Відкрити замок цього типу можна не лише ключем, а й за допомогою спеціальної кнопки. Має вбудований пристрій, що блокує замок у відкритому стані із силою утримання до 2000 кг. Габарити замку складають 110*204*10,5 мм, вага 25 кг, живлення здійснюється від джерела струму напругою 12 В. У стандартне постачання входить замок, частина у відповідь з двома прокладками, елементи кріплення гвинти, а також набір з 3 ключів.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA  52710

Замок врізний циліндровий для металевих та дерев'яних дверей, товщиною від 25 мм, прямокутний ригель та посилена клямка з блокуванням, повне замикання в 2 обороти. Рекомендується встановлення в комплекті із захисною броненакладкою. Може комплектуватись фалевими дверними ручками. Рекомендується до встановлення у двері з інтенсивною експлуатацією: лікарні, офіси, магазини. При втраті ключа можлива не зміна замка, а тільки циліндра з ключами.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 11921

Накладний електромеханічний замок, механізм замку містить взводний та запірний ригелі, систему противіджимного блокування в закритому стані, а також кнопку виходу, що дозволяє контролювати відкривання замка. 

Відкрити замок CIZA (Чиза) можна декількома способами: безпосередньо за допомогою ключа дистанційно за рахунок подачі електричного сигналу; зсередини натисканням спеціальної кнопки. Корпус замку виконаний з оцинкованої сталі з пластиковим оздобленням, декоративні ручки, кнопка виходу із пластику. Фізичні розміри замку становлять: 128*106*33,5 мм.,габарити частини у відповідь: 40*100*33,5 мм. Живлення здійснюється за допомогою джерела струму напругою 12 ст.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 0652050
New Cambio Facile

Набір (комплект) для перекодування замків Cisa (змінні ключі) включає 3 або 5 ключів, спеціальний перекодувальний ключ індефікаційну карту власника та інструкцію користувача, можливо перекодувати замок CІSA лише 57 серії.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 54517

Замок накладний циліндровий для дерев'яних дверей, оснащений спеціальною сережкою, що обмежує відчинення дверей під час розмови.

Встановлення замків CIZA даної модифікації можлива тільки для дверей, що відчиняються всередину квартири

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.Disec mr-01

Захисна накладка 

Служить для захисту сувальдних замків CІSA Від відкриття відмичками та засмічення, корпус, накладки виготовляється із загартованої сталі та оснащений поворотним ковпаком із латуні. При повороті ковпака навколо осі на 180°, отвір для ключа блокується для відмикання, достатньо повернути ковпак за годинниковою стрілкою. Після застосування спеціального ключа до зчитувача, на ковпаку до кожної накладки підходить тільки свій індивідуальний ключ. Принцип роботи якого полягає у розміщених у накладці та ключі різнополярних магнітах, кріпиться 2 стяжними гвинтами до корпусу замка.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA02716
CilindroAMappe

Захисна накладка для сувальдних замків CІSA, що перекодуються. Ключ сувальдного механізму має на стрижні спеціальний код, що прибирає заслінку при повороті, таким чином відкривання замка здійснюється одним ключем і проходить у два етапи:

 

1. Звільнення ключового отвору поворотом ключа на 90 градусів.

2. Відкриття власне механізму замка.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 06470

Захисна накладка врізаючи на євроциліндр стандарту din, кріпиться через спеціальні монтажні отвори у корпусі замка двома стяжними гвинтами. Захисна накладка М6, якщо отвори відсутні, потрібно змінити замок Cisa (Чиза) на замок з монтажними отворами.

Дверні Замки CISA - заміна, встановлення, ремонт, перекодування замку Чиза.CІSA 06460

Захисна накладка накладна телескопічна на євроциліндр стандарту din, кріпиться через спеціальні монтажні отвори в корпусі замка двома стяжними гвинтами М6, якщо отвори відсутні, потрібно поміняти замок Cisa (Чіза) на замок з монтажними отворами.

 

Мітки до статті: Замки CISA